Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jan Kočka a jeho SUV Mercedes G
aktualizováno 01.10.
Zemřeli oba řidiči

Kočka promluvil o tragické nehodě syna: "Nikomu by neublížil!"

Otec Jana Kočky mladšího, který měl při nehodě zabít řidiče kamionu, prolomil mlčení. Kvůli nebezpečné jízdě jeho syna zemřel na dálnici D11 řidič kamionu. Kočka starší vinu přiznal, rodině chce prý nabídnout odškodné.

Tohle jsou podle Britů muži, kteří útočili novičokem
aktualizováno 12.09.
otrava agenta

Kauza Skripal: Moskva zná Rusy, kteří měli útočit novičokem

Dva Rusy, které britští vyšetřovatelé označili za pachatele březnového útoku na dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru, ruské úřady znají. Jsou to civilisté a nejsou to žádní zločinci. Na tiskové konferenci ve Vladivostoku to dnes řekl ruský prezident Vladimir Putin. Jeden z mužů údajně ruské státní televizi Rossija-24 řekl, že o kauze by mohl veřejně promluvit příští týden. Mluvčí britské premiérky Theresy Mayové v reakci na Putinovy výroky uvedl, že Moskva na snahy Londýna o vyšetření případu Skripalových vždy reagovala mlžením a lhaním.

Romanová Vlasta o Lucii Vondráčkové
aktualizováno 10.08.
Ukončení vztahu

Analýza psycholožky: Nechává si Vondráčková zadní vrátka?

Lucie Vondráčková poskytla TV Nova exkluzivní rozhovor ohledně konce manželství s Tomášem Plekancem. Vondráčková působila na první pohled vyrovnaně, ale je to skutečně tak? Její vystoupení před kamerou rozebrala psycholožka.

Prásk.tv píše:

Rytmus a Dara Rolins - 1
čtěte o tématu vyjádření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Lucie Vondráčková
aktualizováno 09.08.
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR Krach manželství

Zanevřela Vondráčková na lásku? Poprvé promluvila o rozchodu!

Zpěvačka Lucie Vondráčková prožívá těžké časy. Po rozchodu s hokejistou Tomášem Plekancem ji nad vodou drží synové Matyáš a Adam. Co plánuje dál? A přestěhuje se z Kanady zpět do Česka? Lucie odpověděla v exkluzivním rozhovoru pro TV Nova.

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! - 3
18.04.
Výměna manželek

Roman popsal bitku i Janinu péči: Synovi odpadly kusy masa!

Středeční díl Výměny manželek znovu nabídl dramatické momenty. Roman si zrovna nesedl s náhradní manželkou Janou a jejich hádka skončila strkanicí, která u diváků vyvolala bouřlivou reakci. Jak Roman a jeho partnerka Žaneta na Výměnu vzpomínají?

Tibor Gašpar
06.04.
Další protesty

Šéf slovenské policie viní Kisku: "Chce mě pryč, když ho vyšetřují!"

Vlna demonstrací na Slovensku neopadá. Důvodem je nespokojenost veřejnosti s vyšetřováním vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně. Demonstranti požadují i odstoupení šéfa slovenské policie. Tibor Gašpar to ale odmítl. Řekl, že nepochybil a lidé nejsou dostatečně informováni.

Zajišťování místa činu po otravě Sergeje Skripala
18.03.
jed novičok

Putin popřel podíl Ruska na otravě exagenta Skripala v Británii

uský prezident Vladimir Putin se o otravě bývalého ruského agenta Sergeje Skripala v Británii dozvěděl z médií. Prohlásil to v neděli na tiskové konferenci se zahraničními novináři v Moskvě. Žádné jedy podobné tomu, který byl při útoku použit, Rusko nemá, všechny podobné látky zlikvidovalo, řekl prezident.

Novinářka, která pracovala s Kuciakem
aktualizováno 05.03.
smrt Jána Kuciaka

Zpověď novinářky: Češka, která pracovala s Kuciakem, promluvila

Česká novinářka, která spolupracovala s Jánem Kuciakem na článku, kvůli kterému možná přišel o život, prolomila mlčení. Doposud do médií nepromluvila, neboť mohl být i její vlastní život v ohrožení. O kauze, kterou se s Kuciakem chystali odhalit, promluvila prostřednictvím dopisu během bratislavských protestů. Znění dopisu nyní uveřejnila na sociální síti.

Sylvester Stallone
aktualizováno 20.02.
je živ a zdráv

Pořád rozdávám rány! Stallone se vyjádřil ke své "smrti"

Sylvester Stallone utnul zvěsti o své smrti, které se šířily na sociálních sítích. Jedná se o jeho druhou "smrt" za poslední dva roky, o níž se šířily zprávy internetem. Drby o smrti herecké hvězdy fanoušky v pondělí pěkně vyděsily. Herec sám je totiž živ a zdráv a připravuje další boxerský snímek.

Kolaps a rvačka ve štábu Miloše Zemana
14.02.
emotivní oznámení

Rokytkovy trampoty: Po "otravě" u Zemana zrušené zásnuby

Novinář Milan Rokytka prožívá těžké období. Po kolapsu ve štábu Miloše Zemana, který nezpůsobil podle jeho slov alkohol, ale neznámá látka, kterou mu někdo měl hodit do pití, musel vyřešit složitou situaci v osobním životě. Při jeho indispozici, kterou prakticky v přímém přenosu sledoval celý národ, mu totiž nepomohla jeho snoubenka. Rokytka se proto rozhodl, že svatbu zruší.