Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Písemná zkouška - 3
26.07.
Originální skrýš

Studentka se pochlubila, kam schovala tahák! Učitel neměl šanci

Studentka si nedokázala zapamatoval fyzikální vzorečky, a tak se rozhodla použít při testu tahák. Fotka toho, kam ho ukryla, se stala hitem internetu.

Opilá lékařka
aktualizováno 25.04.
Nepříčetná lékařka

Opilá matka nabourala dceru, byl z toho hit internetu! Trestu se vyhne

Výmluvy matky s dcerou po kuriózní nehodě dodnes lámou rekordy sledovanosti. Ukázalo se, že obě byly opilé, když se jejich auta srazila. Matka, která je navíc lékařkou, se ale trestu vyhne. Podle znalců byla nepříčetná.

1932504
aktualizováno 18.11.
VIDEO Dobře to dopadlo

Jen co se matka otočila, miminko spadlo z pultu! Zachránil ho bratr

Obrovské štěstí měl ani ne roční chlapeček, kterého matka nechala na přebalovacím stole. Jen co se otočila, dítě se převalilo na břicho a spadlo na zem! Na poslední chvíli ho ale zachránil 9letý bratr.

Prásk.tv píše:

Inzerát na bazén
čtěte o tématu virál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Dron
16.11.
Šokující záběry

Muž sledoval manželku dronem a přistihl ji při nevěře! VIDEO

Nevěru prostě v 21. století neutajíte. Své už o tom ví i Yaog, který začal svou ženu podezírat, proto ji při jedné "cestě do práce" sledoval dronem. Video i s komentářem nahrál na internet.

Značka s chybou
aktualizováno 28.10.
Nové město?

Češi se baví hrubkou na značce: Silničáři si chyby nevšimli!

Sociální sítě se baví školáckou hrubkou na dopravní značce. Celý den v České Třebové vydržel ukazatel na nedalekou Litomyšl s pravopisnou chybou. Silničáři se už za to omluvili a značení předělali. Pracovník, který za to byl zodpovědný, dokonce dostal Pravidla českého pravopisu.

Magnetický chlapec
25.10.
Zázračné tělo

Lidský magnet: Na chlapci (5) ulpívají kovové předměty! VIDEO

Malý chlapec z Bosny a Hercegoviny zjistil, že má superschopnost! Jednoho dne si při sledování televize všiml, že se na něj lepí kovové předměty. Na videu, které se šíří sociální sítí, udrží jeho "magnetický" hrudník lžíce, vidličku i mince.

Klaun
10.10.
Gang klaunů

Děsivý klaun s nožem naháněl v lese běžce! Maškary terorizují USA

Spojené státy terorizuje gang děsivých klaunů. Pohybují se v lesech nebo kolem škol a lákají k sobě děti, ale děsí i dospělé. Muže v převleku zachytili na videu i dva kamarádi, kteří si šli zaběhat. Klaun je pak naháněl s nožem v ruce!

1915263
10.10.
Radikální výchova

Dívka šikanovala nemocnou spolužačku. Za trest jí oholili hlavu

Rodiče trestají neposlušné děti různě - zakážou jim počítač, dají "zaracha" nebo musí týden umývat nádobí. Tahle matka zvolila daleko přísnější trest. Dceři, která šikanovala spolužačku s rakovinou, oholila celou hlavu.

Kotě na silnici
17.09.
VIDEO Dramatická záchrana

Kotě přejelo na dálnici několik aut i kamion. Mělo to šťastný konec

Říká se, že kočky mají devět životů. Kotě, které uvízlo uprostřed silnice v Rusku, muselo o prvních osm přijít. Na poslední chvíli ho ale zachránil muž, který u koťátka zastavil a vzal ho do auta.

Zloději aut
aktualizováno 15.09.
Pouliční spravedlnost

Zloději se pokusili ukrást auto, místní je zbili do krve! VIDEO

Dva zlodějíčci se v jihoafrickém Durbanu pokusili ukrást auto, které stálo v koloně. Dostali se do něj a dokonce vytáhli řidiče ven, pak se na ně ale vrhli lidé, kteří jeli nebo šli kolem. A mladíky pěkně vypráskali.