Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

1932504
Aktualizováno 18.11. 2016 13:41
VIDEO Dobře to dopadlo

Jen co se matka otočila, miminko spadlo z pultu! Zachránil ho bratr

Obrovské štěstí měl ani ne roční chlapeček, kterého matka nechala na přebalovacím stole. Jen co se otočila, dítě se převalilo na břicho a spadlo na zem! Na poslední chvíli ho ale zachránil 9letý bratr.

Šokující záběry

Muž sledoval manželku dronem a přistihl ji při nevěře! VIDEO

Nevěru prostě v 21. století neutajíte. Své už o tom ví i Yaog, který začal svou ženu podezírat, proto ji při jedné "cestě do práce" sledoval dronem. Video i s komentářem nahrál na internet.

Značka s chybou
Aktualizováno 28.10. 2016 22:45
Nové město?

Češi se baví hrubkou na značce: Silničáři si chyby nevšimli!

Sociální sítě se baví školáckou hrubkou na dopravní značce. Celý den v České Třebové vydržel ukazatel na nedalekou Litomyšl s pravopisnou chybou. Silničáři se už za to omluvili a značení předělali. Pracovník, který za to byl zodpovědný, dokonce dostal Pravidla českého pravopisu.

Prásk.tv píše:

Crazy Frog
čtěte o tématu virál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Zázračné tělo

Lidský magnet: Na chlapci (5) ulpívají kovové předměty! VIDEO

Malý chlapec z Bosny a Hercegoviny zjistil, že má superschopnost! Jednoho dne si při sledování televize všiml, že se na něj lepí kovové předměty. Na videu, které se šíří sociální sítí, udrží jeho "magnetický" hrudník lžíce, vidličku i mince.

Gang klaunů

Děsivý klaun s nožem naháněl v lese běžce! Maškary terorizují USA

Spojené státy terorizuje gang děsivých klaunů. Pohybují se v lesech nebo kolem škol a lákají k sobě děti, ale děsí i dospělé. Muže v převleku zachytili na videu i dva kamarádi, kteří si šli zaběhat. Klaun je pak naháněl s nožem v ruce!

Radikální výchova

Dívka šikanovala nemocnou spolužačku. Za trest jí oholili hlavu

Rodiče trestají neposlušné děti různě - zakážou jim počítač, dají "zaracha" nebo musí týden umývat nádobí. Tahle matka zvolila daleko přísnější trest. Dceři, která šikanovala spolužačku s rakovinou, oholila celou hlavu.

VIDEO Dramatická záchrana

Kotě přejelo na dálnici několik aut i kamion. Mělo to šťastný konec

Říká se, že kočky mají devět životů. Kotě, které uvízlo uprostřed silnice v Rusku, muselo o prvních osm přijít. Na poslední chvíli ho ale zachránil muž, který u koťátka zastavil a vzal ho do auta.

Zloději aut
Aktualizováno 15.9. 2016 17:06
Pouliční spravedlnost

Zloději se pokusili ukrást auto, místní je zbili do krve! VIDEO

Dva zlodějíčci se v jihoafrickém Durbanu pokusili ukrást auto, které stálo v koloně. Dostali se do něj a dokonce vytáhli řidiče ven, pak se na ně ale vrhli lidé, kteří jeli nebo šli kolem. A mladíky pěkně vypráskali.

Navždy spolu

Láska navěky! Umírající manželé se drželi za ruce až do konce

Fotka starého manželského páru obletěla celý svět. Snímek působí na první pohled smutně, příběh za ním je ale spíše dojemný. Jde totiž o poslední obraz naplněné lásky.

Hit sociálních sítí

Muž si stěžoval na stoličku z IKEA. Zachytilo se mu do ní varle!

Nezvyklou stížnost řešila norská pobočka nábytkářské firmy IKEA. Na její Facebook napsal muž, který si koupil stoličku s dírkami do sprchy. Jenže do jedné z děr se mu zachytilo varle! Norův popis incidentu na stránkách IKEA se stal okamžitě hitem.