Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jak píšete x
23.01.
Osm způsobů

A jak píšete X vy? Obrázek strhl na internetu bouřlivou diskuzi

Doteď jste nad tím asi nikdy nepřemýšleli, ale existuje nejméně osm různých způsobů, jak dvěma tahy napsat písmenko X. A lidé po celém světě teď díky virálnímu obrázku zjišťují, jak ho vlastně píší a také to, jak to mají lidé v jejich okolí a jinde ve světě.

Ustanovující zasedání zastupitelstva ve Fekišovcích
aktualizováno 17.01.
fekišovce na slovensku

Zastupitelé ze slavného videa odstoupili. Starostka post nepustí

Několik zastupitelů slovenské obce Fekišovce, kterou proslavilo virální video ze zasedání obecního zastupitelstva, složilo mandát. Odmítají spolupracovat se starostkou, která je na úvodním zasedání zastupitelstva dehonestujícím způsobem nutila ke zpěvu hymny.

Kadeřnická výbava
13.01.
Poslechl doslova

Účes za všechny prachy! Holič se vyřádil, výsledek baví celý svět!

Že holiči stříhají na přání a často podle předloh, není nic nového. Přesto se občas objeví účes, nad kterým zůstává rozum stát - třeba takový, jaký teď nosí na hlavě muž z Číny. Jeho kadeřník totiž vzal prosbu o sestřih dle předlohy trochu moc doslova.

Prásk.tv píše:

Rýžová fotografie - 1
čtěte o tématu virál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Sandra Bullock ve filmu Bird Box
aktualizováno 04.01.
Zbytečný hazard

Internet žije nebezpečnou výzvou, lidé se při ní schválně oslepují!

Po internetu se šíří nová výzva, kterou odstartoval nedávno vypuštěný film Bird Box (Ptačí budka) se Sandrou Bullockovou v hlavní roli. Podstatou "hry" je oslepit se, například šátkem zavázaným přes oči, a dělat věci jako obvykle.

Duchové vojáků první světové války u svých hrobů - 6
10.11.
galerie první světová válka

Slzy se derou do očí: Na hřbitově "ožili" duchové mrtvých vojáků

Tisíce lidí zasáhly fotografie mladé ženy z Slimbridge na západě Anglie. Hřbitov vojáků z první světové války tu v posledních dnech obstoupily postavy „duchů“. Sochy připomínají muže padle v bojích před 100 lety.

Učitel Pavel Horejš a jeho song
18.04.
VIDEO hudební výchova

Učitel ze Sušice boří internet! Videoklip nazpíval a nahrál s žáky

Učitel ze základní školy v Sušici Pavel Horejš natočil se svou třídou profesionální hudební videoklip. Pedagog, který se snaží prosadit jako zpěvák, přišel na zajímavý nápad během hodiny hudební výchovy. Svým žákům chtěl ukázat, kolik úsilí za vytvořením klipu stojí.

2111658
aktualizováno 02.03.
nebezpečný trend

Takhle si hrají děti na Sibiři! Při zábavě na kolejích jde o život

Internetem se šíří virální videa s novým trendem. Děti si na kolejích fotí selfie s přijíždějícím vlakem a velmi se tím baví. Jedno takové video z ruské Sibiře děsí rodiče po celém světě.

Uklízečka z Prešova
01.02.
Hloupost, nebo trpělivost?

Slováci se smějí uklízečce: Takhle ještě dveře nikdo nečistil! VIDEO

Žena, která uklízela v obchodním domě ve slovenském Prešově, jen dělala svou práci. I přesto se jí stovky lidí na sociálních sítích smějí. Posuďte sami na videu, jestli nemohla problém vyřešit lépe.

Zloděj Tomášova mobilu - 4
aktualizováno 30.01.
Zlodějská reality show

Tomáš přišel o mobil, fotky zloděje vidí díky aplikaci! Baví internet

Tisíce lidí ze Slovenska i Česka se baví neobvyklou galerií na facebooku. Tomášovi z Bratislavy někdo ukradl mobilní telefon. Díky aplikaci, který v něm má instalovanou, však může vidět vše, co pravděpodobný zloděj fotí a natáčí.

Anthony Senerchia
01.12.
Upozornění na ALS

Kyblíková výzva pobláznila před lety svět! Zemřel její zakladatel

Kyblíková výzva se před několika lety stala naprostou senzací. Rychle se začala šířit na sociálních sítích, jen málokdo ale věděl, jak vznikla. Muž, kvůli kterému výzva vznikla, teď zemřel právě na nemoc, na niž měla "ice bucket challenge" upozornit.