Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Krab v rozkroku
09.09.
Naprostá agonie

Takhle vypadá bolest! Muži se do rozkroku zacvakl krab! VIDEO

Opravdu bolestivě skončilo koupání v jezírku v Thajsku pro jednoho muže. Do rozkroku se mu klepety zacvakl krab! Skupina kamarádů se snažila muži pomoct, povedlo se to ale až po delší době.

Muž chtěl nakopnout psa, vymstilo se mu to
03.09.
Okamžitá karma

Muž chtěl nakopnout psa, smečka mu dala za vyučenou! VIDEO

Na internetu se objevilo video, které ukazuje muže na pláži, jak se snaží nakopnout nevinného psa. To se mu ale nevyplatí, zvíře totiž na poslední chvíli uhne a muž bolestivě upadne na zem. Pes má navíc na pláži bodyguardy...

Písemná zkouška - 3
26.07.
Originální skrýš

Studentka se pochlubila, kam schovala tahák! Učitel neměl šanci

Studentka si nedokázala zapamatoval fyzikální vzorečky, a tak se rozhodla použít při testu tahák. Fotka toho, kam ho ukryla, se stala hitem internetu.

Prásk.tv píše:

Noa Jansmao - 1
čtěte o tématu virál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Opilá lékařka
aktualizováno 25.04.
Nepříčetná lékařka

Opilá matka nabourala dceru, byl z toho hit internetu! Trestu se vyhne

Výmluvy matky s dcerou po kuriózní nehodě dodnes lámou rekordy sledovanosti. Ukázalo se, že obě byly opilé, když se jejich auta srazila. Matka, která je navíc lékařkou, se ale trestu vyhne. Podle znalců byla nepříčetná.

1932504
aktualizováno 18.11.
VIDEO Dobře to dopadlo

Jen co se matka otočila, miminko spadlo z pultu! Zachránil ho bratr

Obrovské štěstí měl ani ne roční chlapeček, kterého matka nechala na přebalovacím stole. Jen co se otočila, dítě se převalilo na břicho a spadlo na zem! Na poslední chvíli ho ale zachránil 9letý bratr.

Dron
16.11.
Šokující záběry

Muž sledoval manželku dronem a přistihl ji při nevěře! VIDEO

Nevěru prostě v 21. století neutajíte. Své už o tom ví i Yaog, který začal svou ženu podezírat, proto ji při jedné "cestě do práce" sledoval dronem. Video i s komentářem nahrál na internet.

Značka s chybou
aktualizováno 28.10.
Nové město?

Češi se baví hrubkou na značce: Silničáři si chyby nevšimli!

Sociální sítě se baví školáckou hrubkou na dopravní značce. Celý den v České Třebové vydržel ukazatel na nedalekou Litomyšl s pravopisnou chybou. Silničáři se už za to omluvili a značení předělali. Pracovník, který za to byl zodpovědný, dokonce dostal Pravidla českého pravopisu.

Magnetický chlapec
25.10.
Zázračné tělo

Lidský magnet: Na chlapci (5) ulpívají kovové předměty! VIDEO

Malý chlapec z Bosny a Hercegoviny zjistil, že má superschopnost! Jednoho dne si při sledování televize všiml, že se na něj lepí kovové předměty. Na videu, které se šíří sociální sítí, udrží jeho "magnetický" hrudník lžíce, vidličku i mince.

Klaun
10.10.
Gang klaunů

Děsivý klaun s nožem naháněl v lese běžce! Maškary terorizují USA

Spojené státy terorizuje gang děsivých klaunů. Pohybují se v lesech nebo kolem škol a lákají k sobě děti, ale děsí i dospělé. Muže v převleku zachytili na videu i dva kamarádi, kteří si šli zaběhat. Klaun je pak naháněl s nožem v ruce!

1915263
10.10.
Radikální výchova

Dívka šikanovala nemocnou spolužačku. Za trest jí oholili hlavu

Rodiče trestají neposlušné děti různě - zakážou jim počítač, dají "zaracha" nebo musí týden umývat nádobí. Tahle matka zvolila daleko přísnější trest. Dceři, která šikanovala spolužačku s rakovinou, oholila celou hlavu.