Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nepovedený let
28.11.
Hit internetu

Pilot nezvládl let s rogalem. Lidé se ani nestačili připoutat

Hororové chvíle prožil na své dovolené ve Švýcarsku Američan, který si chtěl pobyt zpestřit letem na závěsném kluzáku. Ten se totiž vznesl dřív, než byla posádka řádně připoutaná. Nikomu se naštěstí nic nestalo, ale video z nechtěného letu nad Švýcarskem se stalo hitem internetu.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 11.10.
Vyšetřování vraždy

10 osudných chyb vrahů Kuciaka: Jak policie dopadla podezřelé?

Slovenští vyšetřovatelé dopadli podezřelé v kauze Kuciak jen proto, že udělali při vraždě několik chyb. Rozhodnutí Specializovaného trestního soudu ukázalo, co všechno kriminalisty na jejich stopu dovedlo.

Přijímací zkoušky
aktualizováno 29.05.
Zatím bez trestu

Kiksy Cermatu se kupí! A nejde jen o chyby v testech. PŘEHLED

Chyby Cermatu, který připravuje jednotné přijímačky a maturity, se kupí. Jen letos se musely přepočítat výsledky dvou testů, kritika se na organizátory zkoušek valí i kvůli těžkému testu z matematiky. A vady měly zkoušky i v minulých letech.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu chyby na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Daňové přiznání - ilustrační foto
11.03.
Nejčastější chyby

Chyba v daňovém přiznání přijde draho! Čtěte, na co si dát pozor

Termín podání daňového přiznání se blíží. Každý rok se přitom v odevzdaných dokumentech objevují chyby. Finanční správa proto zveřejnila pět nejčastějších chyb, kterých byste se měli vyvarovat.

Cestování s dětmi
16.01.
Použití autosedaček

Poutáte své dítě správně? 10 chyb, kterými riskujete jeho život!

Asi každému rodiči záleží na zdraví a bezpečí jeho dětí, což platí i při jízdě autem. I přesto se při poutání svých potomků dopouští různých chyb. Připravili jsme přehled těch nejčastějších.

Šílené vánoční chyby - 1
17.12.
TO SNAD NE

Šílené vánoční chyby! Těmto fotkám nebudete věřit! GALERIE

Už máte nachystanou vánoční výzdobu? A všechno se podařilo? Tak se pokochejte galerií těch, kteří takové štěstí neměli a jejich výzdoba se stala virálním hitem.

Nejvyšší kontrolní úřad - 3
13.11.
může za ně nový software

Nejvyšší kontrolní úřad odhalil chyby v účetnictví za miliardy

8,4 miliardy korun, to jsou podle Nejvyššího kontrolního úřadu chyby v účetnictví Ministerstva práce a sociálních věcí za rok 2016. Za vším prý stojí přechod ministerstva na jiný účetní software.

Máslo je nejdražší v historii
aktualizováno 06.10.
máslová krize

5 chyb, kterých se dopouštíme při nákupu másla. Dělá je každý

Stále rostoucí cena másla vyvolává v lidech paniku. V zápalu boje o zlevněné máslo se však většina lidí dopouští při nákupu klasických chyb, kterých by se za jiných okolností možná ani nedopustili. Podívejte se na pět nejtypičtějších chby, které dost možná děláte i vy sami.

Dítě v autě
aktualizováno 13.08.
nebezpečné následky

Při nehodách se letos zranilo už tisíc dětí! Tyto chyby dělají řidiči

Na českých silnicích se za posledního půl roku poranilo během dopravních nehod více než tisíc dětí. Většinou za to mohlo špatné poutání. K tomu dochází hlavně na krátkých cestách ve městě. Častým a velmi nebezpečným prohřeškem rodičů je také jízda s ratolestí na klíně.

Dovolená - ilustrační
aktualizováno 17.06.
cestovní agentury

Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor

Krach cestovní kanceláře, ubytování, které neodpovídá slíbenému, nebo cesta autobusem místo letadlem, i takové věci se stávají lidem na jejich cestách do zahraničí. Klienti agentur by se proto neměli zapomenout před cestou informovat i na možnosti reklamace zájezdu. Velmi často pak totiž nepostupují správně a kvůli tomu nedostanou zpátky tolik peněz, na kolik by měli nárok.