Rozdělení mandátů a zvolení poslanci

21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
29
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
15
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
24
24
24
24
24
24
24
24
24
24
20
20
20
20
20
20
20
7
7
7
7
7
7
21

ANO

ANO 2011

78 mandátů
+31 zisk

Hlavní město Praha

1

MgA. Martin Stropnický

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 18449
(14.82% hlasů v kraji)
2

JUDr. Robert Pelikán Ph.D.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 14699
(11.81% hlasů v kraji)
3

prof. JUDr. Helena Válková CSc.

(na kandidátce: č. 7)
, ,
Preferenční hlasy: 7276
(5.84% hlasů v kraji)
4

prof. MUDr. Věra Adámková CSc.

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 5064
(4.06% hlasů v kraji)
5

Ing. Patrik Nacher

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 4147
(3.33% hlasů v kraji)
6

Robert Králíček

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 1035
(0.83% hlasů v kraji)

Středočeský kraj

1

Ing. Andrej Babiš

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 48645
(25.68% hlasů v kraji)
2

Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 14553
(7.68% hlasů v kraji)
3

Milan Hnilička

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 8188
(4.32% hlasů v kraji)
4

prof. MUDr. Julius Špičák CSc.

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 4067
(2.14% hlasů v kraji)
5

Ing. František Petrtýl

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 3608
(1.9% hlasů v kraji)
6

Andrea Brzobohatá

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 3578
(1.88% hlasů v kraji)
7

Mgr. Stanislav Berkovec

(na kandidátce: č. 7)
, ,
Preferenční hlasy: 2827
(1.49% hlasů v kraji)
8

Marcela Melková

(na kandidátce: č. 8)
, ,
Preferenční hlasy: 1334
(0.7% hlasů v kraji)
9

Přemysl Mališ

(na kandidátce: č. 9)
, ,
Preferenční hlasy: 962
(0.5% hlasů v kraji)

Jihočeský kraj

1

Ing. Radka Maxová

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 4539
(4.98% hlasů v kraji)
2

Ing. Roman Kubíček Ph.D.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 2149
(2.36% hlasů v kraji)
3

Mgr. Adam Vojtěch

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 1862
(2.04% hlasů v kraji)
4

Ing. Jan Kubík

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 1354
(1.48% hlasů v kraji)
5

Ing. Karel Tureček

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 1291
(1.41% hlasů v kraji)

Plzeňský kraj

1

Ing. Karla Šlechtová

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 7106
(8.44% hlasů v kraji)
2

Ing. Jan Volný

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 2452
(2.91% hlasů v kraji)
3

Mgr. Barbora Kořanová

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 2249
(2.67% hlasů v kraji)
4

Mgr. Miloslava Rutová

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2089
(2.48% hlasů v kraji)
5

MUDr. Kamal Farhan

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 1913
(2.27% hlasů v kraji)

Karlovarský kraj

1

Mgr. Jana Vildumetzová

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 7000
(16.17% hlasů v kraji)
2

Ing. Dan Ťok

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 5014
(11.58% hlasů v kraji)
3

MUDr. Věra Procházková

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2685
(6.2% hlasů v kraji)

Ústecký kraj

1

Mgr. Richard Brabec

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 8065
(6.32% hlasů v kraji)
2

Ing. Eva Fialová

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 3631
(2.84% hlasů v kraji)
3

Mgr. Bc.et Bc.et Bc. Jan Richter

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3007
(2.35% hlasů v kraji)
4

Mgr. Tomáš Kohoutek MBA

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 2722
(2.13% hlasů v kraji)
5

Ing. Pavel Růžička

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2542
(1.99% hlasů v kraji)
6

Ing. Jan Schiller

(na kandidátce: č. 7)
, ,
Preferenční hlasy: 1868
(1.46% hlasů v kraji)
7

Bc. Jaroslav Bžoch

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 1281
(1% hlasů v kraji)

Liberecký kraj

1

Jiří Bláha

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 4950
(7.94% hlasů v kraji)
2

Mgr. Jana Pastuchová

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 4047
(6.49% hlasů v kraji)
3

prof. Ing. Ivan Jáč CSc.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3040
(4.87% hlasů v kraji)
4

David Pražák

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 1726
(2.77% hlasů v kraji)

Královéhradecký kraj

1

Ing. Klára Dostálová

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 5237
(5.91% hlasů v kraji)
2

Ing. Jiří Hlavatý

(na kandidátce: č. 18)
, ,
Preferenční hlasy: 4859
(5.48% hlasů v kraji)
3

MUDr. Jiří Mašek

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 4803
(5.42% hlasů v kraji)
4

MUDr. Pavel Plzák

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 2526
(2.85% hlasů v kraji)
5

Petr Sadovský

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 1864
(2.1% hlasů v kraji)

Pardubický kraj

1

MUDr. David Kasal

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 6738
(8.47% hlasů v kraji)
2

Ing. Martin Kolovratník

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 4996
(6.28% hlasů v kraji)
3

Ing. Jan Řehounek

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3628
(4.56% hlasů v kraji)
4

Ing. Jaroslav Kytýr

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 1882
(2.36% hlasů v kraji)

Kraj Vysočina

1

Ing. Jaroslav Faltýnek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 5339
(7.09% hlasů v kraji)
2

Ing. Monika Oborná

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2524
(3.35% hlasů v kraji)
3

Ing. Josef Kott

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1833
(2.43% hlasů v kraji)
4

Ing. Radek Zlesák

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 1729
(2.29% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

Mgr. Ing. Taťána Malá

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 7034
(4.39% hlasů v kraji)
2

prof. MUDr. Rostislav Vyzula CSc.

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 5131
(3.2% hlasů v kraji)
3

prof. Ing. Karel Rais CSc., MBA, Dr.h.c.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 4509
(2.81% hlasů v kraji)
4

MUDr. Miloslav Janulík

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 3364
(2.1% hlasů v kraji)
5

Mgr. Lenka Dražilová MBA

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 2914
(1.82% hlasů v kraji)
6

David Štolpa

(na kandidátce: č. 7)
, ,
Preferenční hlasy: 1990
(1.24% hlasů v kraji)
7

Ing. Pavel Staněk

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 993
(0.62% hlasů v kraji)

Olomoucký kraj

1

MUDr. Milan Brázdil

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 7208
(7.51% hlasů v kraji)
2

Ladislav Okleštěk

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 5328
(5.55% hlasů v kraji)
3

Ing. Adam Kalous

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 3115
(3.24% hlasů v kraji)
4

Ing. Petr Vrána

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 2654
(2.76% hlasů v kraji)
5

Mgr. Milan Feranec

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2461
(2.56% hlasů v kraji)

Zlínský kraj

1

Mgr. Radek Vondráček

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 4687
(5.53% hlasů v kraji)
2

Ing. Pavel Pustějovský

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 2863
(3.37% hlasů v kraji)
3

Margita Balaštíková

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2489
(2.93% hlasů v kraji)
4

Marek Novák

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 1657
(1.95% hlasů v kraji)

Moravskoslezský kraj

1

prof. Ing. Ivo Vondrák CSc.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 15592
(8.03% hlasů v kraji)
2

Mgr. Andrea Babišová

(na kandidátce: č. 8)
, ,
Preferenční hlasy: 6043
(3.11% hlasů v kraji)
3

Ing. Aleš Juchelka

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 5033
(2.59% hlasů v kraji)
4

Ing. Josef Hájek

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 4455
(2.29% hlasů v kraji)
5

Ing. Pavel Juříček Ph.D.

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 4376
(2.25% hlasů v kraji)
6

Bc. Josef Bělica

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 3047
(1.57% hlasů v kraji)
7

Ing. Zuzana Ožanová

(na kandidátce: č. 9)
, ,
Preferenční hlasy: 2132
(1.09% hlasů v kraji)
8

Ing. Jiří Strýček

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 1922
(0.99% hlasů v kraji)
9

Ing. Stanislav Fridrich

(na kandidátce: č. 7)
, ,
Preferenční hlasy: 1530
(0.78% hlasů v kraji)
10

Michal Ratiborský

(na kandidátce: č. 10)
, ,
Preferenční hlasy: 1455
(0.74% hlasů v kraji)
1

ODS

Občanská demokratická strana

25 mandátů
+9 zisk

Moravskoslezský kraj

1

Ing. Zbyněk Stanjura

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 3648
(8.9% hlasů v kraji)
2

Jakub Janda

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 2265
(5.53% hlasů v kraji)

Plzeňský kraj

1

Mgr. Martin Baxa

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 4655
(14.17% hlasů v kraji)
2

doc. PaedDr. Ilona Mauritzová Ph.D.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 3429
(10.44% hlasů v kraji)

Zlínský kraj

1

Ing. Stanislav Blaha

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2483
(8.63% hlasů v kraji)

Královéhradecký kraj

1

Mgr. Ivan Adamec

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2673
(8.29% hlasů v kraji)

Jihočeský kraj

1

RNDr. Jan Zahradník

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 5579
(14.59% hlasů v kraji)
2

Ing. Jan Bauer

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 2442
(6.38% hlasů v kraji)

Středočeský kraj

1

Ing. et Ing. Jan Skopeček

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 7306
(8.55% hlasů v kraji)
2

Ing. Petr Bendl

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 4429
(5.18% hlasů v kraji)
3

Ing. Veronika Vrecionová

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3930
(4.6% hlasů v kraji)
4

Ing. Vojtěch Munzar

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2823
(3.3% hlasů v kraji)

Ústecký kraj

1

Mgr. Karel Krejza

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1709
(5.3% hlasů v kraji)

Hlavní město Praha

1

Mgr. Václav Klaus

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 22635
(22.82% hlasů v kraji)
2

Mgr. Jana Černochová

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 12426
(12.52% hlasů v kraji)
3

doc. MUDr. Bohuslav Svoboda CSc.

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 12360
(12.46% hlasů v kraji)
4

PhDr. Pavel Žáček Ph.D.

(na kandidátce: č. 17)
, ,
Preferenční hlasy: 6406
(6.45% hlasů v kraji)
5

Marek Benda

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 6183
(6.23% hlasů v kraji)

Liberecký kraj

1

Ing. Petr Beitl

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2036
(9.48% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

prof. PhDr. Petr Fiala Ph.D., LL.M.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 13035
(18.8% hlasů v kraji)
2

JUDr. Pavel Blažek Ph.D.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3702
(5.34% hlasů v kraji)
3

MUDr. Jiří Ventruba CSc.

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 3506
(5.05% hlasů v kraji)

Kraj Vysočina

1

Miroslava Němcová

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3652
(14.05% hlasů v kraji)

Olomoucký kraj

1

Zuzana Majerová Zahradníková

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2390
(8.76% hlasů v kraji)

Pardubický kraj

1

Jaroslav Martinů

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 1776
(6.27% hlasů v kraji)
29

SPD

Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura

22 mandátů
+22 zisk

Hlavní město Praha

1

Mgr. Jiří Kobza

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2318
(6.52% hlasů v kraji)

Středočeský kraj

1

Tomio Okamura

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 12689
(21.32% hlasů v kraji)
2

Radek Rozvoral

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1715
(2.88% hlasů v kraji)

Moravskoslezský kraj

1

Mgr. Lubomír Volný

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 3715
(4.88% hlasů v kraji)
2

Marian Bojko

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3041
(3.99% hlasů v kraji)
3

Ivana Nevludová

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 1563
(2.05% hlasů v kraji)

Zlínský kraj

1

MUDr. Jaroslav Dvořák

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1693
(4.45% hlasů v kraji)
2

Ing. Jaroslav Holík

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1426
(3.75% hlasů v kraji)

Olomoucký kraj

1

Ing. Radim Fiala

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2929
(7.07% hlasů v kraji)
2

Ing. Pavel Jelínek Ph.D.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1339
(3.23% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř MBA, LL.M.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2968
(4.36% hlasů v kraji)
2

Bc. Lucie Šafránková

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1884
(2.77% hlasů v kraji)
3

Lubomír Španěl

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 1070
(1.57% hlasů v kraji)

Kraj Vysočina

1

Radek Koten

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 675
(2.67% hlasů v kraji)

Pardubický kraj

1

Jiří Kohoutek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 745
(2.84% hlasů v kraji)

Královéhradecký kraj

1

Zdeněk Podal

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 745
(2.65% hlasů v kraji)

Jihočeský kraj

1

Miloslav Rozner

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 642
(2.06% hlasů v kraji)

Plzeňský kraj

1

Jana Levová

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1496
(5.21% hlasů v kraji)

Karlovarský kraj

1

Karla Maříková

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1391
(9.13% hlasů v kraji)

Ústecký kraj

1

Tereza Hyťhová

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1988
(4.64% hlasů v kraji)
2

Monika Jarošová

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1154
(2.69% hlasů v kraji)

Liberecký kraj

1

Ing. Radovan Vích

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1136
(4.96% hlasů v kraji)
15

Piráti

Česká pirátská strana

22 mandátů
+22 zisk

Hlavní město Praha

1

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 11641
(10.81% hlasů v kraji)
2

Ing. Dana Balcarová

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 5463
(5.07% hlasů v kraji)
3

Ondřej Profant

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 4692
(4.36% hlasů v kraji)
4

PhDr. Olga Richterová

(na kandidátce: č. 4)
, ,
Preferenční hlasy: 4464
(4.14% hlasů v kraji)
5

Jan Lipavský

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 1634
(1.51% hlasů v kraji)

Karlovarský kraj

1

Ing. Petr Třešňák

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1316
(10.73% hlasů v kraji)

Moravskoslezský kraj

1

Ing. Lukáš Černohorský

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2336
(4.93% hlasů v kraji)
2

Ing. Ondřej Polanský

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1488
(3.14% hlasů v kraji)

Olomoucký kraj

1

Bc. Vojtěch Pikal

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1809
(6.96% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

Mgr. Radek Holomčík

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2573
(4.83% hlasů v kraji)
2

Tomáš Vymazal

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1999
(3.75% hlasů v kraji)

Kraj Vysočina

1

Bc. Jan Pošvář

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 790
(3.02% hlasů v kraji)

Pardubický kraj

1

Bc. Mikuláš Ferjenčík

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1661
(6.11% hlasů v kraji)

Královéhradecký kraj

1

Ing. Martin Jiránek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1907
(6.37% hlasů v kraji)

Ústecký kraj

1

Mgr. Mikuláš Peksa

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1835
(6.55% hlasů v kraji)

Plzeňský kraj

1

Ing. Lukáš Bartoň Ph.D.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2366
(8.69% hlasů v kraji)

Jihočeský kraj

1

Lukáš Kolářík

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1152
(3.47% hlasů v kraji)

Středočeský kraj

1

PhDr. Ivan Bartoš Ph.D.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 13361
(16.73% hlasů v kraji)
2

Lenka Kozlová

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3021
(3.78% hlasů v kraji)
3

František Kopřiva

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 2224
(2.78% hlasů v kraji)

Zlínský kraj

1

František Elfmark DiS.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1504
(6.05% hlasů v kraji)

Liberecký kraj

1

Ing. Tomáš Martínek

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 1329
(5.57% hlasů v kraji)
8

KSČM

Komunistická strana Čech a Moravy

15 mandátů
-18 ztráta

Středočeský kraj

1

JUDr. Stanislav Grospič

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 3366
(7.05% hlasů v kraji)
2

Ing. Miloslava Vostrá

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1834
(3.84% hlasů v kraji)

Moravskoslezský kraj

1

Ing. et Ing. Leo Luzar

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2622
(5.5% hlasů v kraji)
2

Bc. Daniel Pawlas

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 2124
(4.45% hlasů v kraji)

Zlínský kraj

1

RNDr. Vladimír Koníček

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1475
(7.13% hlasů v kraji)

Olomoucký kraj

1

RSDr. Alexander Černý

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1822
(6.78% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

doc. PhDr. Miroslav Grebeníček CSc.

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 3786
(8.06% hlasů v kraji)
2

Mgr. Ivo Pojezný

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2595
(5.52% hlasů v kraji)

Jihočeský kraj

1

JUDr. Vojtěch Filip

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 4691
(15.94% hlasů v kraji)

Plzeňský kraj

1

PhDr.Ing.Mgr.et Mgr. Jiří Valenta

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1820
(7.74% hlasů v kraji)

Ústecký kraj

1

Ing. Hana Aulická Jírovcová

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2759
(8.2% hlasů v kraji)

Královéhradecký kraj

1

JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček Ph.D.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1948
(9.84% hlasů v kraji)

Kraj Vysočina

1

Ing. Pavel Kováčik

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2552
(10.27% hlasů v kraji)

Pardubický kraj

1

Ing. Květa Matušovská

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1859
(9.29% hlasů v kraji)

Hlavní město Praha

1

Ing. Jiří Dolejš

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 4124
(14.64% hlasů v kraji)
4

ČSSD

Česká strana sociálně demokratická

15 mandátů
-35 ztráta

Hlavní město Praha

1

Petr Dolínek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2322
(6.81% hlasů v kraji)

Středočeský kraj

1

Jan Hamáček

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 4348
(9.91% hlasů v kraji)
2

Mgr. Kateřina Valachová Ph.D.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 3848
(8.77% hlasů v kraji)

Moravskoslezský kraj

1

PhDr. Lubomír Zaorálek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 8973
(18.53% hlasů v kraji)
2

Tomáš Hanzel

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 2132
(4.4% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

Mgr. Bohuslav Sobotka

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 7272
(14.76% hlasů v kraji)
2

Bc. Roman Onderka MBA

(na kandidátce: č. 6)
, ,
Preferenční hlasy: 3098
(6.29% hlasů v kraji)

Kraj Vysočina

1

MUDr. Jiří Běhounek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2548
(10.34% hlasů v kraji)

Pardubický kraj

1

JUDr. Jan Chvojka

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1860
(9.64% hlasů v kraji)

Jihočeský kraj

1

JUDr. Ondřej Veselý

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1347
(5.84% hlasů v kraji)

Plzeňský kraj

1

Milan Chovanec

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2917
(13.47% hlasů v kraji)

Ústecký kraj

1

Jaroslav Foldyna

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2391
(10.64% hlasů v kraji)

Královéhradecký kraj

1

Jan Birke

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1660
(9.15% hlasů v kraji)

Zlínský kraj

1

PaedDr. Alena Gajdůšková

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1766
(8.63% hlasů v kraji)

Olomoucký kraj

1

doc. Mgr. Antonín Staněk Ph.D.

(na kandidátce: č. 3)
, ,
Preferenční hlasy: 1362
(5.98% hlasů v kraji)
24

KDU-ČSL

Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.

10 mandátů
-4 ztráta

Kraj Vysočina

1

MUDr. Vít Kaňkovský

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 3065
(12.61% hlasů v kraji)

Zlínský kraj

1

Mgr. Ondřej Benešík

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 4150
(12.33% hlasů v kraji)

Jihočeský kraj

1

Ing. Jan Bartošek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 1900
(11.18% hlasů v kraji)

Královéhradecký kraj

1

MVDr. Pavel Bělobrádek Ph.D., MPA

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 3757
(23.05% hlasů v kraji)

Pardubický kraj

1

Mgr. Marek Výborný

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2475
(14.06% hlasů v kraji)

Moravskoslezský kraj

1

Mgr. Bc. Pavla Golasowská DiS.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 3686
(10.42% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

Ing. Stanislav Juránek

(na kandidátce: č. 7)
, ,
Preferenční hlasy: 9225
(17.62% hlasů v kraji)
2

Mgr. Jiří Mihola Ph.D.

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 6820
(13.02% hlasů v kraji)

Olomoucký kraj

1

Ing. Marian Jurečka

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 5889
(23.31% hlasů v kraji)

Hlavní město Praha

1

Mgr. Jan Čižinský

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 6746
(23.14% hlasů v kraji)
20

TOP 09

TOP 09

7 mandátů
-19 ztráta

Hlavní město Praha

1

Karel Schwarzenberg

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 19370
(25.05% hlasů v kraji)
2

Dominik Feri

(na kandidátce: č. 36)
, ,
Preferenční hlasy: 15003
(19.4% hlasů v kraji)
3

Ing. Markéta Pekarová Adamová

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 12317
(15.92% hlasů v kraji)

Středočeský kraj

1

Ing. Miroslav Kalousek

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 8018
(19.16% hlasů v kraji)
2

Mgr. Helena Langšádlová

(na kandidátce: č. 5)
, ,
Preferenční hlasy: 3447
(8.23% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

prof. MUDr. Vlastimil Válek CSc., MBA, EBIR

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2085
(7.91% hlasů v kraji)

Jihočeský kraj

1

prof. RNDr. František Vácha Ph.D.

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1567
(9.37% hlasů v kraji)
7

STAN

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

6 mandátů
+6 zisk

Hlavní město Praha

1

Mgr. Jan Farský

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 5269
(17.04% hlasů v kraji)

Středočeský kraj

1

Mgr. Vít Rakušan

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 7334
(13.74% hlasů v kraji)
2

Ing. Věra Kovářová

(na kandidátce: č. 2)
, ,
Preferenční hlasy: 1832
(3.43% hlasů v kraji)

Zlínský kraj

1

Mgr. Petr Gazdík

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 2296
(13.37% hlasů v kraji)

Jihomoravský kraj

1

Ing. Jana Krutáková

(na kandidátce: č. 1)
, ,
Preferenční hlasy: 745
(3.51% hlasů v kraji)

Liberecký kraj

1

Martin Půta

(na kandidátce: č. 17)
, ,
Preferenční hlasy: 4470
(16.69% hlasů v kraji)

Volby on-line