Hlavní zprávy
Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článek
Řidič, který rozvážel pacienty z nemocnice domů, narazil sanitkou do železného pilíře mostu.
Nehoda převozového sanitního vozu se stala u obce Horní Rybníky u Červeného Kostelce na přehledném úseku na křižovatce silnice číslo 14 a silnice třetí třídy.
"Řidič dopravní zdravotní služby ze zatím nezjištěných příčin vjel do protisměru a na levé straně silnice narazil autem do mostku," řekla náchodská policejní mluvčí Eva Prachařová.
Při nehodě utrpěl smrtelné zranění pětasedmdesátiletý pacient, kterého sanitka převážela. Devětasedmdesátiletý muž se těžce zranil a vrtulník letecké záchranné služby jej transportoval do hradecké fakultní nemocnice. Zhruba šedesátiletý řidič a třiasedmdesátiletá žena a muž utrpěli lehčí zranění.
Smrt i na dálnici
Ze zatím neznámých příčin sjel řidič nákladního auta ze srázu u dálnice D1 tři kilometry od Mirošovic. Nejspíš nezvládl řízení, když jel ve směru z Brna do Prahy.
Těsně před nájezdem na most sjel ze silnice a náklaďák spadl ze srázu. Nehodu řidič nepřežil.
Na místě zasahují záchranáři, pravý jízdní pruh je uzavřený a jezdí se jen levým. Na dálnici se ve směru Do Prahy tvoří kolony.
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekPetr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekVíce než 600 hektarů lesa hoří u Bzence na Hodonínsku. Hasiči už na pomoc povolali tři helikoptéry a tři speciální letadla. S ohněm bojují už dva dny.
Celý článekTeprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.
Celý článekNebaví vás každé dva roky natírat dřevem obložené štítové stěny? Zkuste hliníkové obklady s designem světlého nebo tmavého dřeva. a netrapte se s natíráním
... Celý článekVybrat si správně podlahovou krytinu není pro člověka „laika“ nic jednoduchého. Rozhodování nezačíná a nekončí u volby dekoru, zohlednit je třeba materiál, způsob pokládky i pravidelné údržby a čištění.
Diskuze
Přidat první názor