Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 18:11 2.7.2012
Otřesné vzpomínky Dary Rolins

Rytmus měl nehodu! Zrušil auto za 5 milionů

Rytmus - Verejny nepriatel
Video: TV Nova
Sdílet Přidat názor

Slovenský rapper Rytmus (34), partner zpěvačky Dary Rolins (39), měl nehodu. Pod kola jeho luxusního vozu za pět milionů korun vběhla srna.

Při cestě na jih Čech havaroval Patrik Rytmus Vrbovský. Luxusní auto za 5 milionů korun je na odpis. Serveru Prask.tv informaci potvrdila manažerka Dary Rolins Eva Skallová.


"Je to tak, Rytmus skutečně boural," řekla s tím, že kolize si naštěstí vyžádala pouze škodu na autě, Rytmusovi alias Patriku Vrbovskému se nic nestalo.

Dara Rolins
Foto: YouTube.com

I tak to ale muselo drsného rappera pořádně zabolet. Vymazlený vůz Bentley si totiž pořídil teprve k loňským vánocům, a dal za něj podle odhadů více než pět milionů korun. Vzhledem k tomu, že auto po něhodě z místa museli odtáhnout, odhaduje odborník škodu také až v řádu milionu.

Rytmus a bentley
Foto: isifa.com

Pro Daru Rolins je situace o to víc stresující, že sama má ještě v mysli dva roky starou nehodu, kdy svým autem srazila motocyklistu, který zemřel.
 

Dara Rolins
Dara MÁ PROBLÉM! Policie ji znovu obvinila!


V současnosti se blíží další série soudů, které mají definitivně zjistit, na čí straně byla při nehodě vina. Sama zpěvačka od počátku tvrdí, že nehodě nemohla zabránit, což odmítá protistrana - vdova po oběti nehody Olga Rotreklová.

Prásk.tv / mac

Související články

+12
nelzi
Kdo to je Rytmus?
-1
zulitvi
"Zrušil auto" .. Co to má znamenat? Ty Vaše titulky (o článcích ani psát nemusím) jsou čím dál směšnější. :)
ooioo 4.7.2012 20:54
+4
@zacotomame: Fakt, že Rytmus je mozkuprostý nenažranec, s jeho balíkem nijak nesouvisí. Když si zachováš navýsost funkční mozek, se svými balíky nemáš potřebu machrovat. Tenhle pytel na mindráky nezmákne ani kolobrndu, balík-nebalík.
nelzi 3.7.2012 16:11
+12
Kdo to je Rytmus?
ooioo 3.7.2012 12:53
+2
Nebýt Vrbovský mozkuprostý nenažranec, mohl srnu sejmout pěšky nebo na bicyklu. Aspoň by se mu teď nesmála celá pojišťovna.

Hlavní zprávy

Kramného odposlouchávali

ODPOSLECHY! Kramný měl po celém bytě policejní štěnice

Petr Kramný a jeho žena Monika

Advokátka Petra Kramného, který čelí obvinění z vraždy manželky Moniky a dcery Kláry, nepřímo potvrdila, že byl její klient odposloucháván.

... Celý článek

Hlavní zprávy

Petr Kramný a jeho žena Monika
Kramného odposlouchávali

ODPOSLECHY! Kramný měl po celém bytě policejní štěnice

Advokátka Petra Kramného, který čelí obvinění z vraždy manželky Moniky a dcery Kláry, nepřímo potvrdila, že byl její klient odposloucháván.

... Celý článek
Vražda Kateřiny Kolářové
pardubicko

Přítel a vrah Kateřiny (30) udělal školáckou chybu! Víme, jak ho dostali!

Tělo pohřešované Kateřiny Kolářové se našlo. K vraždě se později přiznal její přítel Mirek. Jak ho policisté usvědčili? Udělal základní ...

 Celý článek
Vrah Kateřiny Kolářové
VIDEO

Krásnou Katku (30) zavraždil její přítel Mirek. Takhle o ní mluvil před pár dny. ROZHOVOR

Po více než měsíci pátrání policie našla tělo Kateřiny Kolářové, která byla naposledy viděna v bydlišti svého přítele. A právě toho ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama