Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 18:11 2.7.2012
Otřesné vzpomínky Dary Rolins

Rytmus měl nehodu! Zrušil auto za 5 milionů

Rytmus - Verejny nepriatel
Video: TV Nova
Sdílet Přidat názor

Slovenský rapper Rytmus (34), partner zpěvačky Dary Rolins (39), měl nehodu. Pod kola jeho luxusního vozu za pět milionů korun vběhla srna.

Při cestě na jih Čech havaroval Patrik Rytmus Vrbovský. Luxusní auto za 5 milionů korun je na odpis. Serveru Prask.tv informaci potvrdila manažerka Dary Rolins Eva Skallová.


"Je to tak, Rytmus skutečně boural," řekla s tím, že kolize si naštěstí vyžádala pouze škodu na autě, Rytmusovi alias Patriku Vrbovskému se nic nestalo.

Dara Rolins
Foto: YouTube.com

I tak to ale muselo drsného rappera pořádně zabolet. Vymazlený vůz Bentley si totiž pořídil teprve k loňským vánocům, a dal za něj podle odhadů více než pět milionů korun. Vzhledem k tomu, že auto po něhodě z místa museli odtáhnout, odhaduje odborník škodu také až v řádu milionu.

Rytmus a bentley
Foto: isifa.com

Pro Daru Rolins je situace o to víc stresující, že sama má ještě v mysli dva roky starou nehodu, kdy svým autem srazila motocyklistu, který zemřel.
 

Dara Rolins
Dara MÁ PROBLÉM! Policie ji znovu obvinila!


V současnosti se blíží další série soudů, které mají definitivně zjistit, na čí straně byla při nehodě vina. Sama zpěvačka od počátku tvrdí, že nehodě nemohla zabránit, což odmítá protistrana - vdova po oběti nehody Olga Rotreklová.

Prásk.tv / mac

Související články

+12
nelzi
Kdo to je Rytmus?
-1
zulitvi
"Zrušil auto" .. Co to má znamenat? Ty Vaše titulky (o článcích ani psát nemusím) jsou čím dál směšnější. :)
ooioo 4.7.2012 20:54
+4
@zacotomame: Fakt, že Rytmus je mozkuprostý nenažranec, s jeho balíkem nijak nesouvisí. Když si zachováš navýsost funkční mozek, se svými balíky nemáš potřebu machrovat. Tenhle pytel na mindráky nezmákne ani kolobrndu, balík-nebalík.
nelzi 3.7.2012 16:11
+12
Kdo to je Rytmus?
ooioo 3.7.2012 12:53
+2
Nebýt Vrbovský mozkuprostý nenažranec, mohl srnu sejmout pěšky nebo na bicyklu. Aspoň by se mu teď nesmála celá pojišťovna.

Hlavní zprávy

vyberete si?

Auta a dodávky za pár tisícovek! Ministerstvo nabízí majetek

Prodej nepotřebného majetku

Ministerstvo vnitra se opět zbavuje majetku, o němž úředníci usoudili, že už ho resort nikdy nebude potřebovat. K mání jsou proto auta, ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Prodej nepotřebného majetku
vyberete si?

Auta a dodávky za pár tisícovek! Ministerstvo nabízí majetek

Ministerstvo vnitra se opět zbavuje majetku, o němž úředníci usoudili, že už ho resort nikdy nebude potřebovat. K mání jsou proto auta, ...

 Celý článek
galerie
Poolympijské Soči - město duchů
smutný pohled

OBRAZEM: Ze Soči je město duchů, popraskaného asfaltu a toulavých psů

Mladý ruský bloger a fotograf Alexander Valov poslal světu pohlednici z olympijského Soči. Pár týdnů po sportovním svátku pod pěti ...

 Celý článek
Počasí_srážky
bláznivé počasí

Českem se přehnala vlna BOUŘEK A KRUPOBITÍ!

Česko po Velikonocích sužují bouřky a krupobití. Voda vyplavila sklepy a zničila cesty a dnes to nebylo o nic lepší. Přihnalo se to ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama