Až se veřejnost dozví, z materiálu, který koluje na internetu,o roli a úloze ODS a jejího vedení v chřipkovém byznysu,už si nevrzne a skončí v propadlišti dějin.Tato partaj, po tom co předvedla, nemá nárok na existenci v našem politickém spektru.
datum 20.11.2009 | 07:15
vložil: soptilka
oprava řvoun. A gumová bunda splynula s hlavou vygumovanou. Jak figurka veksláka a vlastně on veksluje. Doporučila bych ho vyměnit, vyhodit a pokud lze vyhrabte solidního člověka, neboť tenhle chce postupovat dopředu - kvůli svému řevu a není o Vás slyšet díky němu.
datum 20.11.2009 | 06:59
vložil: soptilka
Tak já taky koukala. Ano ten řvou uřvanej - typický představitel, který je okamžitě ochotný se zastat masy lidí. Na škodu né pro užitek. Takým lidem utíká podstata v jednání a svým lidem neposlouží. Dokoukala jsem ale kromě jiného nevim jest-li jste postřehli tak, on na Jílkovou vyřvával i to že i ona může stávkovat, taková pěkná ženská, a ještě do zad dodal " v posteli". No buran s gumovou bundou by za tohle zasloužil reakci, že ten culík by mu letěl kolem hlavy. Opět se stát hvězdou uřvanou před davem (zvládal si pohledem kontrolovat jest-li řve do kamer), tak tohle je také v parlamentě. Takovéhle debaty jsou na vztek a zbytečné.
datum 20.11.2009 | 06:25
vložil: lup1
Chytrolíne ona z toho nebyla ani v Kotli. Je to taková drnda. A nesnášel jsem u ní jak by druhýmu vlezla do huby, jak se natahovala jako na hubana. Mě víc sedí Veselovský, Drtinová a pod. Taky Tachecí. To je profík.
datum 19.11.2009 | 23:17
vložil: chytrolin386
lupe no jo,dneska to bylo vážně jak na pavlači,nějak se jí to vymklo... posledně se stalo totéž,když tam byl Rath.Čím to asi bude? ... no nic,příp.odpově%d zítra,jdu na kutě tak dobrou.
datum 19.11.2009 | 22:45
vložil: lup1
Chytrolíne nechal jsem se nachytat a přepnul jsem to. To je na pár facek. A Jílková by se měla věnovat něčemu jinému. Nebo ten pořad přejmenovat na PAVLAČ.
datum 19.11.2009 | 22:28
vložil: chytrolin386
Tak tenhle odborář to byla ta pravá česká soda! To je ta skutečná tvář KSČM!
datum 19.11.2009 | 22:23
vložil: zlata2
Něco tak tupého a zhrzeného jako je tento odborář jsem dlouho neviděla.Pokud takový lidé jsou ve vedení odborů,tak se nedivím,že jsou odbory na dvě věci.
datum 19.11.2009 | 22:09
vložil: lup1
Chytrolíne za příspěvek si mě Jyrka nekoupí. Já chci přidělit byt, bezúročnou půjčku na zařízení a nájem ať za mě platí obec. Jsem obyčejnej člověk a nemám na rozhazování a na nějaký kapitalistický nájmy. Stát je tady od toho, abych se měl dobře! Tak ať se stará! Nebo půjdu na odbory a do stávky!!!
datum 19.11.2009 | 22:08
vložil: zlata2
ČT1-odborář v barvách KSČM-idiot a pitomec-cvičí s DP .
CVVM: ČSSD by vyhrála o osm procent
Nejnovější průzkum CVVM přisuzuje výrazné volební vítězství sociální demokracii.
zpět na celý článek
Všechny komentáře: , poslední 24.11.2009 12:32