reklama
Dnešní tisk: Luxusní vily miliardáře Babiše a smrt koně
16.12. 06:37
| Aktualizováno 06:48
| tn.cz / vrl
Středeční noviny píší o majetku, který má Andrej Babiš v Průhonicích u Prahy a o nejslavnějším českém Romovi.
Lidové noviny sledují příběh téměř pětileté Aničky. České soudy ji svěřily do péče otci. Matka ale dceru unesla do Ruska, odkud pochází. A její čin teď posvětil i moskevský soud, který rozhodl, že český verdikt neuzná.
V Hospodářských novinách se dočtete, že ministr vnitra Martin Pecina chce v lednu pozastavit rozhodnutí krajských zastupitelstev o proplácení regulačních zdravotnických poplatků. Kraje údajně porušují zákony.
Blesk se podíval do Průhonic, kde vlastní jeden z nejbohatších Čechů a šéf Agrofertu Andrej Babiš několik luxusních vil. Navíc si přikoupil i tamní sokolovnu, ze které chce udělat relaxační centrum, a zkrachovalý domov důchodců.
Po sedmi měsících a čtyřech dnech se v úterý odpoledne vrátil do Prahy nejznámější český Rom žádající o azyl v Kanadě, Jaroslav Suchý. Veřejnost na sebe upozornil, když pohladil Baracka Obamu. Píše o tom ve svém středečním vydání deník Právo.
Krajský soud v Pardubicích řeší historicky první spor mezi Dostihovým spolkem, který mimo jiné pořádá i Velkou pardubickou, a majitelem klisny Inkasentka, která se v květnu minulého roku na pardubickém závodišti smrtelně zranila. Ve středečním vydání o tom informuje Mladá fronta Dnes.
reklama
reklama
Diskuze
přidat názor
zobrazit celou diskuzi























