Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 15:12 18.9.2008

Ženu mu zabil trolejbus, nad vodou ho drží půlroční dcera

406964
Video: Marcela Klíchová
Sdílet

Ve středečním on-line rozhovoru odpovídal na Vaše dotazy muž, který přišel při tragické nehodě o přítelkyni a doma mu zůstala půlroční dcera.

"Malá je moje sluníčko a drží mě nad vodou," odpověděl Rostislav Mašek z Jirkova na jednu z otázek čtenářů. Řada čtenářů mu do rozhovoru posílala povzbuzující zprávy a přála tatínkovi a jeho dceři, aby se jim podařilo vše zvládnout. 

reklama


"Jak vycházíte s rodinou přítelkyně? Pomůžou vám s malou?" ptal se čtenář Rudolf. "Rodina přítelkyně je skvělá a moc se podporujeme," odpověděl na otázku otec malé Terezky. 


"Necháte si holčičku u sebe?" ptala se čtenářka marika. A na tuto otázku Mašek odpověděl: "Holčičku si samozřejmě nechám u sebe a budu se ji snažit co nejlépe vychovat." 


Mnoho čtenářů také kromě povzbuzujících slov nabízelo otci a především malé Terezce i finanční pomoc. "Terezka má zřízené dětské konto jen pro ni (43-1906340217/0100). Případné prostředky budou jen její a na její výchovu," napsal Mašek na jednu z nabídek.


Rozhovor


Ještě před týdnem dopoledne měl Rostislav Mašek přítelkyni, která byla zároveň maminkou jejich společné půlroční dcery Terezky. Pak jeho družka přecházela i s kočárkem silnici a vrazil do ní trolejbus. Malá Terezka je v pořádku, ale její máma po smrti.


Maškovi se rázem obrátil život. Do té doby on chodil do práce, vydělával a přítelkyně se starala o malou. Na byt měli hypotéku, kterou se jim z Maškova platu dařilo splácet.


Nyní Mašek neví, jak zvládne vydělávat peníze a zároveň se starat o malou Terezku. Babičky, které ochotně pomáhají, však ještě samy chodí do práce.

tn.cz

Související články

 
25,20
25,50
20,00
20,30
31,50
31,90
20,90
21,20
další měny

Hlavní zprávy

Kuriózní případy záchranářů

Žena volala sanitku, kvůli vose na nose

Záchranka

Vosa na nose nebo rybář, který ulovil sám sebe… Záchranné služby tvrdí, že až třetina výjezdů sanitek je zbytečná a dispečinky často musí řešit opravdu kuriózní případy.

 Celý článek

Hlavní zprávy

Záchranka
Kuriózní případy záchranářů

Žena volala sanitku, kvůli vose na nose

Vosa na nose nebo rybář, který ulovil sám sebe… Záchranné služby tvrdí, že až třetina výjezdů sanitek je zbytečná a dispečinky často musí řešit opravdu kuriózní případy.

 Celý článek
Výpověď chlapce který lhal
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!

Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!

 Celý článek
996399
velká Zpověď matky

Matka chlapce (7), který osahával děti ve školce: Dělali to všichni!

Teprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

Stavební speciál

Komerční články

 
reklama