Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 09:01 29.5.2013
galerie nový domov

Paterčata se nebudou tísnit v 1+1, ale dostanou větší byt. TADY BUDOU BYDLET!

Nový dům paterčat v Milovicích
Video: TV Nova
Sdílet

Budoucí rodiče paterčat Alexandra Kiňová a Antonín Krosčen dostanou v Milovicích už za dva měsíce větší byt, aby se ze svého současného jedna plus jedna mohli odstěhovat a měli s dětmi větší prostor.

Paterčata, která by vůbec poprvé v Česku měla přijít na svět v neděli, se se svými rodiči a starším bráškou nebudou muset tísnit v malém bytě 1+1. Od města Milovice totiž dostanou větší podnájemní byt.

 

"Na to prádlo to bude supr. Já jsem si představovala že to bude mnohem menší, jak se tam namáčkenem, ale do té doby než začnou ťapat to je skvělý," usmívá se supermáma Saša. "Hodně se mi líbí. Zprvu to bude dobrý," doplnil tatínek Antonín.
 

Byt pro paterčata - 1 Otevřít fotogalerii1/11

 

Byt má 112 metrů čtverečních, tři pokoje, samostatnou kuchyň, chodbu a oddělený záchod od koupelny. Do nového domova rodina nebude muset vysoko. Je to jen pár schodů do přízemí. No a navíc se mamince budou hodit tři balkony, které lemují byt. "Je větší než standardní byty 3+1 v Milovicích," uvedla místostarostka Milovic Marcela Říhová.
 

Jak ale bude rodina nájem a poplatky za energie platit, si zatím nedokážou partneři moc dobře představit. Podle místostarostky by měli platit asi jedenáct až dvanáct tisíc měsíčně. "Nevím, jak to zvládneme. To přítel ani nevydělá," říká Saša. Antonín přikyvuje a slibuje, že to začne řešit a pokusí se sehnat lépe placenou práci.
 

Saša Kiňová z Milovic s přítelem Třiadvacetiletá Saša porodí pět dětí! Kolik stojí paterčata?


V Milovicích se na další přírustky těší a na vícerčata jsou tam zvyklá. "Kde jinde by se měli narodit než ve městě s nejnižsím věkovým průměrem. Máme tady dvojčata i trojčata," upozornila místostarostka Říhová. Trojčata - tři holčičky - se tam naposledy narodila v roce 2005.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čekáte miminko? Na porodné zapomeňte!

Supermáma paterčat je odhodlaná kojit. Jak to zvládne?

tn.cz / TV Nova / hmr / Tereza Robinson

Související články

27,44
27,48
19,85
19,88
33,39
33,45
22,50
22,55
další měny

Hlavní zprávy

Hlas živě

Sledovali jsme HLAS on-line: První kolo Soubojů bylo hodně napínavé! Podívejte se

Hlas - 2

V několika následujících týdnech se budou v Hlasu odehrávat takzvané Souboje. Dva soutěžící ze stejného týmu budou bojovat proti sobě.

... Celý článek

Hlavní zprávy

Hlas - 2
Hlas živě

Sledovali jsme HLAS on-line: První kolo Soubojů bylo hodně napínavé! Podívejte se

V několika následujících týdnech se budou v Hlasu odehrávat takzvané Souboje. Dva soutěžící ze stejného týmu budou bojovat proti sobě.

... Celý článek
Smrt Moniky Kramné v Egyptě
exkluzivně

Vražda Moniky Kramné v Hurghadě: Elektřina na hotelu! Fén, vana... A smrt! VIDEO

Portál TN.cz získal EXKLUZIVNÍ VIDEO z hotelového pokoje v Hurghádě. Jsou na něm natočeny elektrické spotřebiče, které měla rodina ...

 Celý článek
Této ženě omylem vyoperoval lékař (vpravo) vaječníky
tragické selhání

Místo slepého střeva vyoperovali Marii vaječníky! Pak porodila mrtvé dítě a zemřela

Mladý lékař se dopustil obrovské chyby. Jeho žena porodila mrtvé miminko a následně zemřela i ona sama.

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama