Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »

Jednání Sněmovny se i i v noci utápěla ve zdržování a nedohodě. ČSSD už proto svolala mimořádnou schůzi.

zpět na článek
Vložit komentář

Všechny komentáře: , poslední 04.02.2010 22:27

Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení čtenáři.

přihlásit

Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, vytvořte si ho.

Zaregistrujte se

Diskuze

inverter 4.2.2010 22:27
0
melm,.. Ty myslíš, že Chytrolín pije na dluh? To by ho mohli zadržet už večer.
melm 4.2.2010 22:21
0
I bez brejlí každýmu musí bejt jasný, že dluh se bude muset platit. A budou ho platit všichni. Víc bolet to bude ale právě ty, kteří si teď užívají štědrosti zadlužovatelů
kevin2 4.2.2010 22:15
0
Lupe, ty nevíš, že toto se věkem vůbec nemění, že je to furt stejné? Tak a co teď?
lup1 4.2.2010 22:12
0
Chytrolíne průměr je fajn. Ale dneska už nikam nejezdi. Máš vypitou plzeň a portský. A na vrch si dáš balantýnku. Ráno bacha na poliše.
kevin2 4.2.2010 22:11
0
chytrolín...je pravdou, že dostaneš přesnější údaj, ale nepoužitelný, zkreslený extrémy, tyto bys musel eliminovat a i tak je problematické, k jakému účelu byl byl tento upravený průměr použit. Pokud je použit např. k průměrnému výdělku, vidíš to v praxi, číslo vypočtené průměrem zdaleka neodpovídá skutečnosti, jestliže tento průměr dosáne malý počet sledovaných a v daném případě možná 50, možná 60% ho nedosáhne. Chtít podle tohoto měřit nějakou životní úroveň? Přesně jak píšeš, on ten průměr bude sice přesný ale k ničemu. A co ti, kteří žijí jen z podpory? To jsou důvody proč mě takovéto zvřejňované průměry namíchnou. Jsi schopen odhadnout v daném případě kolik % lidí tento průměr v nějakém rozsahu dosahuje? A kolik % nedosahuje ani polovinu? Kdysi se životní úroveň měřila tzv. spotřebními koši, tady je to sice už přesnější ale k čemu? Teorie, která se jaksi s praxí moc nekamarádí. Na Novinkách byl zveřejněný výsledek průzkumu Eurostatu o ohroženosti chudobou. My jsme se umístnili na prvním místě, u nás je ohroženo údajně jen 9% obyvatel. V Německu, o kterém si myslím, že je na tom ekonomicky mnohem lépe než my, kupodivu 15%, Velká Britanie 19% Španělsko 20% a Lotyšsko 26%. Z tohoto pohledu jsme prý na tom nejlépe, ale sakra co ten dluh? Vidíš, není lepší bavit se o fotbalu o rybách a ti mladí o babách? Ty jako ženáč taky jen o těch prvních možnostech. Mohl bych ti položit několik otázek, ale zbytečně, modré brejličky ti nedovolí jasný pohled.
lup1 4.2.2010 22:09
0
Tucino to by jsi ji musela mít jako mladica, abych si ju vzal do huby.
lup1 4.2.2010 22:08
0
Cyniku já jsem konzument piva a darmošlapy tím nehodlám živit. Takhle už jich tím alkoholem živím dost a před 4 lety i cigárama. Ať jdou makat, nebo chcípnou.
chytrolin386 4.2.2010 18:59
0
kevine já naopak "průměr" beru za velmi důležitý matematický pojem, který dělá z nepřesných čísel čísla přesná. A čím více těch nepřesných čísel je, tím je ten průměr přesnější. Ty jsi uvedl hloupý příklad - průměroval jsi jen dvě čísla. To bych taky mohl napsat, že když já budu mít sto tisíc měsíčně a ty deset tak máme v průměru 55 a bude to pravda. Ale když budeme dělat průměr z několika set tisíc čísel nebo dokonce milionů čísel, tak ten PRŮMĚR bude setsakramentsky přesný.
melm 4.2.2010 18:21
0
tucina: Já jsem nic neukradl, nepribatizoval jsem. Klidně se zeptej. Kdo seje vítr...
melm 4.2.2010 18:16
0
tucina: Huba nevymáchaná jsi ty. Neznáš jiný slovo než modrá straka nebo nadávat do zlodějů. Když můžeš být sprostá ty, tak i já. Jsi prostě normální piča.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 26 další

Hlavní zprávy

Rodinka s dětmi
Předpověď počasí

Po chladnějším víkendu se vrátí léto

S víkendem přichází mírné ochlazení. Teploty se budou pohybovat kolem dvaceti stupňů, ale od pondělí se začne postupně oteplovat.

 Celý článek
Výpověď chlapce který lhal
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Petr z Břeclavi: Kdyby šel vrátit čas, tak bych ho vrátil

Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!

 Celý článek
Záchranka
Kuriózní případy záchranářů

Žena volala sanitku, kvůli vose na nose

Vosa na nose nebo rybář, který ulovil sám sebe… Záchranné služby tvrdí, že až třetina výjezdů sanitek je zbytečná a dispečinky často musí řešit opravdu kuriózní případy.

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

Stavební speciál

Komerční články