Hlavní zprávy
F1 ON-LINE: Kdo v ulicích Monte Carla vyhraje kvalifikaci?
V on-line reportáži na TN.cz sledujte od 14 hodin kvalifikaci na Velkou cenu Monaka, která se jede na městském okruhu v Monte Carlu.
Celý článekV celé evropské unii je bez práce 21,5 milionu lidí. Nejhůře jsou na tom pobaltské státy a Španělsko.
Míra nezaměstnanosti stoupla v červnu v eurozóně na 9,4 procenta. Uvedl to v pátek statistický úřad Evropské unie Eurostat.
V květnu byla nezaměstnanost v eurozóně na úrovni 9,3 procenta. V červnu loňského roku dosahovala nezaměstnanost 8,5 procenta.
V celé Evropské unii dosáhla míra nezaměstnanosti v červnu 8,8 procenta, což bylo o 0,1 procentního bodu více, než v květnu. V červnu minulého roku byla nezaměstnanost v celé unii na úrovni 6,9 procenta.
V eurozóně je tak nezaměstnanost nejvyšší od června 1999, zatímco v Evropské unii je nejvyšší od června 2005.
Eurostat odhaduje, že v celé Evropské unii je bez práce 21,5 milionu lidí, z toho 14,8 milionu v eurozóně.
Nejnižší nezaměstnanost byla v červnu zaznamenána v Nizozemsku (3,3 procenta) a v Rakousku (4,4 procenta). Nejvyšší pak byla ve Španělsku (18,1 procenta), Lotyšsku (17,2 procenta) a v Estonsku (17 procent).
Míra nezaměstnanosti v eurozóně je tak jen o 0,1 procentního bodu nižší než ve Spojených státech, kde v červnu dosáhla úrovně 9,5 procenta. V Japonsku byla míra nezaměstnanosti v květnu na úrovni 5,2 procenta.
V on-line reportáži na TN.cz sledujte od 14 hodin kvalifikaci na Velkou cenu Monaka, která se jede na městském okruhu v Monte Carlu.
Celý článekV on-line reportáži na TN.cz sledujte od 14 hodin kvalifikaci na Velkou cenu Monaka, která se jede na městském okruhu v Monte Carlu.
Celý článekU obce Lotuš na Slánsku se stala těžká dopravní nehoda. Jeden člověk zemřel a pět lidí je zraněno, z toho i jedno dítě.
Celý článekAni v létě s TV Nova nudit nebudete. Podívejte se, co pro vás nejsledovanější televize přichystala.
Celý článekNebaví vás každé dva roky natírat dřevem obložené štítové stěny? Zkuste hliníkové obklady s designem světlého nebo tmavého dřeva. a netrapte se s natíráním
... Celý článekVybrat si správně podlahovou krytinu není pro člověka „laika“ nic jednoduchého. Rozhodování nezačíná a nekončí u volby dekoru, zohlednit je třeba materiál, způsob pokládky i pravidelné údržby a čištění.
Diskuze
Přidat první názor