Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 11:00 21.5.2012
Umělá krev prý vypadala jako džem

Kristen Stewart natáčela s krví režišéra

Sněhurka a lovec - 42
Kristen Stewart
Foto: Oficiální zdroj
Sdílet Přidat názor

Když se režisérovi filmu Sněhurka a lovec (2012) zdálo, že falešná krev vypadá při natáčení příliš uměle, rozhodl se použít svou vlastní. "Je to pravda. Ale v tom filmu je mnohem více potu a slz než kapek mé krve," prozradil Rupert Sanders pro televizi BBC. Ve filmu zazářila Kristen Stewart.

"Natáčeli jsme je ve velmi vysokém rozlišení a falešná krev prostě vypadala jako malinový džem. Tak jsme se zeptali, zda mají prasečí krev, na co mi řekli, že ta se už nepoužívá," popsal režisér situaci. Proto si podle zpravodajského serveru tvnoviny.sk nechal odebrat svou vlastní krev a natáčení mohlo pokračovat.

reklama


ČTĚTE TAKÉ:

Sienna Miller si musela mýt vlasy kečupem

 

Film je novým zpracováním příběhu Sněhurky, která v podání Kristen Stewart bojuje proti špatné královně Ravenně (Charlize Theron).

 

Krutá panovnice se dozví, že jedinou možností, jak zůstat u moci, je sníst srdce své nevlastní dcery Sněhurky.

 

Ta ale z domácího vězení uteče do Temného lesa a Ravenna přinutí lovce Erica (Chris Hemsworth), aby ji našel a následně zabil.

 

Podívejte se na fotky z natáčení: 

Sněhurka a lovec - 32 Otevřít fotogalerii1/45

 

Lovec se nad mladou princeznou slituje a naučí ji umění boje. Tato dvojice se spolu s osmi trpaslíky a princem Williamem (Sam Claflin) pokusí zničit Sněhurky krutou macechu jednou provždy.

 

Roli Sněhurky ztvárnila Kristen Stewart. Tu můžete znát například z upíří ságy Stmívání, na kterou se můžete podívat ZDE.
 

tn.cz / tvnoviny.sk / kos

Související články

Hlavní zprávy

Tajemný úkaz

Na obloze se objevil záhadný ČERNÝ KRUH! Vědci nevědí, co to je

1639812

V anglickém městě Warwickshire se na obloze objevil záhadný černý kruh. Záhadný proto, že nikdo netuší, co to je, a odkud se tam vzal.

... Celý článek

Hlavní zprávy

1639812
Tajemný úkaz

Na obloze se objevil záhadný ČERNÝ KRUH! Vědci nevědí, co to je

V anglickém městě Warwickshire se na obloze objevil záhadný černý kruh. Záhadný proto, že nikdo netuší, co to je, a odkud se tam vzal.

... Celý článek
Video z trajektu
korea

Šokující video z potápějícího se trajektu! Zůstaňte na místě a čekejte... NA SMRT!

Na veřejnost se dostalo šokující video, které zachycuje studenty, jak čekají na smrt v potápějícím se jihokorejském trajektu Sewol.

... Celý článek
Petr Kramný a jeho žena Monika
smrt češek

Spor manželů Kramných: Petr hledal nový dům, Monika ho podváděla

Jaké bylo manželství Moniky a Petra Kramných? On vždy tvrdi, že bylo idylické. Jenže Monika ho za jeho zády podváděla. On zařizoval ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama