Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 15:39 6.12.2010

TALENTMANIA: Úžasná Patrícia Janečková! Uchvátila Čechy i Slováky

TALENTMANIA: Operní zpěv dostal Česko-Slovensko! Vyhrála PATRICIA JANEČKOVÁ
Video: TV Nova
Sdílet Přidat názor

Vítězkou historicky prvního ročníku Talentmanie se stala Patrícia Janečková. V superfinalovém duelu porazila Alenu Smolíkovou a její fenku Keisy.

Superfinalový večer Talentmanie odstartovalo svým zpěvem hvězdné trio Pavol Habera, Peter Dvorský a Karel Gott. Zazpívali píseň, kterou napsal první jmenovaný - Svět lásku má.

reklama

 

Všech 10 superfinalových soutěžících předvedlo svá vystoupení. Porota byla tentokrát velmi milá a příliš nekritizovala. Ano, přiznejme si, že ani nebylo proč, vždy soutěžili skutečně špičkoví soutěžící.

 

Celkovým vítězem Talentmanie se stala dvanáctiletá nadějná operní zpěvačka z Ostravy Patrícia Janečková. Poměrem hlasů 53 procent ku 47 procentům porazila druhou Alenu Smolíkovou s fenkou border kolie Keisy.

 

Šek na 150 tisíc eur (téměř 4 miliony korun) předal výherkyni Peter Dvorský.

 

Celý večer jsme pro vás sledovali ON-LINE.

 

Sledujeme ON-LINE

23:54 První vítězkou Talentmanie se stává Patrícia Janečková

 

23:52 Došlo více než 1 200 000 hlasů. Poměr hlasů je 53 : 47 procentům.

 

23:51 Hodnotí sázkaři: Jejich tipem na vítěze je Patrícia Janečková.

 

23:46 Podium nyní patří Patrícii Janečkové.

 

Troška: "Geniální, úžasná, závěrečná. I love You!" Banášová: "Dokáže si na sebe vždy dobře vydělat." Habera: "Bravo". Mr.GS (Suchánek): Kdyby bylo na mně tak si už začni trénovat podpisový vzor do banky.

 

23:39 Keisy a Alena jsou tentokrát v hasičském.

 

Krátce hodnotila i porota. Troška: "Čeká je cesta do Hollywoodu." Banášová: Ještě, že můj pes spí, toto je nejúžasnější pes." Habera: "Pro mě jste byly na 4. místě." Mr.GS: "Kdo má větší talent? Alena nebo Keisy?"

 

23:38 Uvidíme superduel mezi Alenou s Keisy a Patrícií Janečkovou.

 

23:24 Leoš Mareš vyhlašuje 10. až 3. místo

Na 10. místě skončil Milan Sulej.

Na 9. místě skončili Hybrid´s Crew.

8. místo patří Dominice Puterové.

7. místo patří Originál Berouskovi Jiřímu Berouskovi.

6. místo patří Čarovným ostrohům.

5. místo patří Tondovi a Petrovi a jejich skleněné harfě.

4. místo patří Matúšovi Pišnému.

Do superduelu postupují: Alena Smolíková a Keisy. Dalším postupujícím je Patrícia Janečková.

3. místo tedy patří Duu Ogor Wow.

 

 

23:23 Leoš Mareš ukončil sms hlasování pro desítku soutěžících. A vysvětlil jak bude probíhat hlasování o vítěze.

 

23:18 Na podiu už je nastoupená kompletní desítka všech soutěžících. Diváci mají poslední chvíle na to poslat hlas svým favoritům.

 

22:56 Poslední soutěžící v superfinále je dvanáctiletá Patrície Janečková. Stylizovaná do anděla v bílem. Svým zpěvem si vysloužila potlesk ve stoje. Patrícia má tvar SMS T 10.

 

702412
Video: TV Nova

Zdeněk Troška se přiznal, že má pro Patrícii slabost a její závěrečné vystoupení pro něj bylo třešínka na dortu. Pro Adélu Banášovou je Patrícia zázrak a její jméno si bude pamatovat i po dvaceti letech. Haberovi se při jejím zpěvu postavily všechny chlupy a pro něj je TOP 1 této soutěže. Mimo plán hodnotil i Peter Dvorský - tleskal ve stoje - vážení, tady se rodí velká zpěvačka," řekl Dvorský. Suchánek z dua Mr.GS: "Proč mě bůh obdařil takovým velkým pupkem a tebe takovým talentem!"

 

22:45 V předposledním vystoupení se představí folklórní soubor Čarovné ostrohy a skupina Brenky Mrenica. Tentokrát závěrečný folklór ozvláštnili bubnováním PET lahvemi. Jejich sms má tvar T 9.

 

702410
Video: TV Nova

Banášové se to libílo a myslí si, že tam skutečně patří. Troškovi to přišlo "skvělé, super a ekologické". Habera je označil za skvělý soubor. Mr.GS se to líbilo Suchánek podruhé vstal a tleskal.

 

22:33 S osmičkou se představí Hybrid´s Crew, kterým hudbu složila česká skupina Cosmic Crew. Jeden člen Hybrid´s Crew porazil Matúše Pišného v seniorském mistrovství světa v electric boogie. Matúš skončil čtvrtý a on třetí. Součástí jejich vystoupení respektive hudby bylo i pár tónů z Hříšného tance. Patří jim kód T 8.

 

702408
Video: TV Nova

Habera si myslí, že jsou ještě kousek za Matúšem Pišným. Banášová si všimla některých nesynchronností, ale myslí si, že do finále patří právem. Troška jim též fandí a přeje jim modré z nebe. Mr.GS jsou Hybrid´s Crew sympatičtí.

 

22:23 Šťastná sedmička dnes patří Jiřímu Berouskovi z Originál Berousek. Tentokrát ho na podium doprovodila "lvice Kamila". Číslo Jiřího Berouska je T 7.

 

702406
Video: TV Nova

Pro Haberu je nejvšestrannějším artistou. Adéla Banášová na něj bude vzpomínat celý večer, protože míč vhozený mezi porotce vylil vodu a ta se vylila na Adélu. Pro Trošku to bylo vynikající vystoupení. Mr.GS si myslí, že by Berousek naučil i rakety řídit motorku. Mareš prozradil, že původně na podiu měl být slon. Berousek dodal, že měl překračovat Mareše. Leoš tak mohl poděkovat podiu, že nemá takovou nosnost.

 

22:08 Druhou polovinu soutěžících zahájí Dominika Puterová. Dominika přišla na revers z nemocnice, kde byla se slepým střevem. Dominka má tvar sms T 6.

 

702404
Video: TV Nova

Habera vytkl špatnou techniku hlasu, nicméně přiznal, že nějaký talent má. Adéla ji drží palce aby ji dál šlo zpívání. Troška ji doporučil přihlásit se do Superstar, že má určitě šanci. Mr.GS budou rozpočítávat kdo má mít Dominiku.

 

22:05 Na podium přišel i Davídek Dostál, který na castingy přijel na vozíku, ale v semifinále už vystupoval na svých nohách.. TV Nova a TV Markíza výtěžek z sms pro něj věnují na vybrané charitativní projekty.

 

21:40 Pětka dnes patří manželskému Duu Ogor Wow. Jejich vystoupení bylo opět úchvatné. Dokazují, jak moc je lidské tělo ohebné. Stejně jako Matúš Pišný a skleničky Tondy a Petra tak i tato dvojice si vysloužila potlesk poroty ve stoje. Jejich číslo je T 5.

 

702366
Video: TV Nova

Pro Haberu vypadali jako dva lidé z jiné planety. Bylo to dle jeho slov výborné. Ani Adéla Banášová nechápe jak se jim to povedlo a obdivuje jejich vyváženost - jak tělesnou, tak duševní. Troška je označil za mimozemšťany a přirovnal je také k fresce Michelangela k Oslavě člověka. Mr.GS přejí duu vítězství.

 

21:18 Jako čtvrtí vystupují Petr a Tonda se svojí skleněnou harfou. Tito soutěžíci zkouší štěstí i za hranicemi. Dostali se mezi 30 nejlepších talentové soutěže v sousedním Německu. Jejich dnešní číslo je T 4.

 

702364
Video: TV Nova

Habera si všiml, že tentokrát skutečně vystupovali jako duo. Banášová kvůli nim přemýšlí, že svoji finálovou trojici rozšíří na čtveřici. Troška zase zůstal tajemný a má prostě nejlepší desítku. "Keisy to hrála rychleji, ale dobrý," snažili se glosovat Mr.GS.

 

Na závěr pánové předvedli, že zvládnou zahrat i obě hymny. Leoš Mareš si připravil pro soutěžící překvapení donesl obří číši a chtěl vědět, zda se i na ni dá hrát. Petr předvedl, že i na ni se dá hrát - takzvaný uzemňovací bas.

 

21:05 Připravte se, na robota Matúše Pišného.  Matuš je tentokrát lampař. Rukama zhášel svíčky, když to však zkusil s žárovkou, zasáhnul ho po blesku proud a matuš se změnil v robota. Matuš je juniorským mistrem světa v electric boogie. Matuš dnes večer soutěží s číslem T 3.

 

702362
Video: TV Nova

Matúš má sakra dobře našlápnuto stát se vítězem soutěže, zaznělo hodnocení Zdeňka Trošky, který vyzdvihl radost s jakou to Matúš dělá. Adéla Banášová od začátku deklaruje, že patří mezi její trojici favoritů. Pro Haberu je Matúš jedním z nejlepších tanečníků soutěže a též si myslí, že patří do trojice vítězů. Mr.GS ukázali, jak Geňa umí skákat žabky po zádech. Geňův výkon zhodnotil Habera slovy: "kapr před smrtí".

 

20:45 Talentovanou fenku na podiu vystřída operní pěvec Milan Sulej. Milan svému vystoupení v superfinále podřídil vše. Několik dní vůbec nevycházel z domu, aby se nenachladil a pilně trénoval svůj zpěv. Zkusil oslnit porotu tenoristickou arií z Pucciniho Turandota  Nessun Dorma. Milan má pro dnešní večer číslo T 2.

 

702359
Video: TV Nova

Milana hodnotil i Peter Dvorsky: "Je to skutečný talent". Troška s hodnocením souhlasil. Adéla Banášová si myslí, že má na to aby měl úspěch ve zpěvu a byl v životě šťastný. Habera trošku zkritizoval jeho "chtění" a poradil mu aby ubral z toho hraní si s hlasy.  Mr.GS se jako vždy pokusili být vtipní. "Silničáři sulej D1". 

 

 

20:25 Jako první půjde na podium fenka Keisy se svojí paničkou Alenou Smolíkovou. Tentokrát jsme s nimi zavítaly na divoký západ. Keysi se na chvíli dokonce změnila i v koně i ve střelce. Jejich vystoupení jako tradičně nepostrádalo vtip. Alena soutěží pod číslem T 1

 

Talentmania: Alena Smolíková a Keysi
Video: TV Nova

Adéla Banášová byla nadšená jak pokaždé zvládne Keisy novou choreografii. Pro Adélu patří do trojice vítězů. Zdeněk Troška byl radikálnější. "Největší talent v Česko-Slovensku bude mít pes." Haberu nejvíce zaujalo že pes nemůže do domu. Mr.GS pogratulovali Aleně, že ji to Keisy tak skvěle naučila. Navíc je zajímalo, kam se do Keisy dávají baterky.

 

20:19 Leoš Mareš vysvětlil změny v dnešním hlasování. Čísla soutěžících budou mit podobu T mezera a pořadové číslo se kterým budou jednotliví talenti vystupovat. Následovalo defilé jednotlivých soutěžících v pořadí jakém budou vystupovat. Jejich jména najdete uvedená níže (bez uvedení pořadí v jakém budou vystupovat).

 

Operní talentovaný pěvec Milan Sulej

Tandem vyznavačů electric boogie Hybrid´s Crew

Majitelka nádherného operního hlasu Patrícia Janečková

Milovníci slovenského folklóru, taneční soubor Čarovné ostrohy

Mladá talentovaná zpěvačka Dominika Puterová

Několikanásobný mistr světa v electric boogie Matúš Pišný

Alena Smolíková a její čtyřnohá šampionka Keisy

Krotitel, artista, žonglér a pokračovatel slavného rodu Jiří Berousek ml. z Originál Berousek

Mistři pomalé akrobacie, manželské Duo Ogor

Virtuosní hráč na skleněnou harfu Petr Špatina

 

20:17 Po úvodní písni začal Leoš představovat porotu. Naposledy vedle sebe tento večer usednou Pavol Habera, Adéla Banášová, Zdeněk Troška a dva v jednom duo Mr.GS - Richard Genzer, Michal Suchánek.

 

20:05 Talentmania začala vskutku hvězdně. Po úvodním slově moderátora Leoše Mareše. Nastoupilo na podium hvězdné trio Pavol Habera, Karel Gott a Peter Dvorský zapělo píseň Svět lásku má.
 

PODÍVEJTE SE:

Reportáž TV Nova o přípravách na superfinalový večer

Talentmania
Video: TV Nova

tn.cz

Související články

apilreyh 8.12.2010 17:04
0
jolana42: První řádky vypadají jako chvála - jako ironie mi to nepřijde. Další tři řádky jsou proti Páťi. Možná by nebylo od věci si to trošku srovnat v hlavě - a také na počítači.
jolana42 7.12.2010 21:51
0
zlatá třešnička na dortu,anděl-žasla jsem,jak byla Patrícia od samého začátku protěžovaná,krásný zpěv a k tomu přehlídka drahých šatů,naprosto vyrovnaná tvářička náctileté dívenky,která i při vítěztví duchapřítomně zahrála divadlo a předstírala ...
apilreyh 7.12.2010 18:04
0
stagemaster: Dobře ty. :D Aspoň někdo je na mé straně. :P

Hlavní zprávy

výstraha

POZOR! Ženou se na nás silné bouřky a lijáky. MAPA POČASÍ

Počasí - kroupy

Až do konce týdne se budou odpoledne vyskytovat bouřky, může za to takzvané tlakové bahno. Denní teploty se přitom mohou vyšplhat až ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Počasí - kroupy
výstraha

POZOR! Ženou se na nás silné bouřky a lijáky. MAPA POČASÍ

Až do konce týdne se budou odpoledne vyskytovat bouřky, může za to takzvané tlakové bahno. Denní teploty se přitom mohou vyšplhat až ...

 Celý článek
České moře
reportáž

Češi zuří! Kvůli europoslancům jsme přišli o vlastní MOŘE. VIDEO

Internetem nyní koluje reportáž našich německých sousedů, která se bezprostředně týká obyvatel České republiky. Televizní stanice RTL ...

 Celý článek
Kočárek v metru
je normální?

Děsivé video: Matka shodila kočárek se synem pod metro!

Šokující moment zachytila bezpečnostní kamera. Matka poslala kočárek s dvouměsíčním synem pod vlak a honila se po peróně s otcem dítěte ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama