Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 21:13 24.8.2012
Další úspěch TV Nova

Televizní kanál FANDA je nově i v pozemním vysílání. Jak ho naladíte?

Fanda
Video: TV Nova
Sdílet Přidat názor

FANDA, nejmladší z televizních kanálů skupiny Nova, je šest týdnů od svého startu v pozemního vysílání. Už dnes si ho tedy naladí každý.

Společnost CET 21 se na tom dohodla s provozovatelem multiplexu 4, společností Digital Broadcasting. FANDA už se tak ode dneška dá naladit na všech televizních přijímačích!
 

reklama

FANDA je nyní volně dostupný na satelitních platformách, kabelové a IPTV televizi v rámci základní programové nabídky. Zařazením do pozemního vysílání však jeho dostupnost podstatným způsobem vzroste. Pro naladění FANDY je potřeba spustit na svém set-top boxu nebo na televizoru s integrovaným digitálním tunerem automatické vyhledávání stanic.
 

„Z interních dat a výzkumů, které máme k dispozici, vidíme i po tak krátké době od spuštění FANDY jeho velký úspěch a potenciál. Zařazením do pozemního vysílání tak navazujeme na tento úspěch ve stávajících platformách a pokračujeme v rozšiřování jeho dostupnosti,“ říká Jan Andruško, generální ředitel TV Nova.
 

FANDA je velmi atraktivní program a věříme, že pro diváky bude silnou motivací pro naladění,“ říká Radim Pařízek, jednatel společnosti Digital Broadcasting.
 

JAK NALADIT FANDU NAJDETE ZDE


FANDA svým divákům v podzimní sezóně přinese seriálové a filmové hity, chybět nebude ani sport, erotika nebo dokumenty. Hned první víkend po zařazení FANDY do pozemního vysílání mohou diváci živě sledovat závod Moto GP Velké ceny ČR z brněnského okruhu (přímý přenos startuje v neděli v 10:40).
 

V září se pak diváci mohou těšit například na filmy Hartova válka (7.9.), World Trade Center (11.9.) nebo Klub rváčů (29.9.), ze sportovních událostí pak například na živé přenosy boxerského duelu Kličko-Charr (8.9.) a zápasu UEFA Europa League (20.9.). Živé sportovní přenosy budou pokračovat i v říjnu dalším zápasem evropské ligy (4.10.) a duelem Konečný-Bajsangurov (6.10.). Z filmových titulů pak diváci v říjnu uvidí thrillery Nejhorší obavy (10.10.), Peacemaker (17.10.) nebo Smrtící epidemie (30.10.). Ze sportu pak FANDA bude každý týden přinášet přímé přenosy fotbalové Gambrinus ligy (každý pátek od 20:00) a hokejové Tipsport Extraligy (středa a čtvrtek od 18:30).
 

Podrobnější informace, jak si naladit kanál FANDA, najdete na webových stránkách www.FANDA.tv
 

tn.cz
+12
pesan2
mě to ještě fandu nenašlo, a vám? dík za odpověď
0
vladusicko
nemate za cim banovat je to sama repriza bieda
evabajgarova 26.5.2013 13:25
0
Jsem na pozemním digitálním vysílání a dodnes se mi nepodařilo naladit Fandu. Smíchov a Telku také ne. Jsem z Ostravska. Tyhle problémy nemám jenom já. To mě vyháníte ke konkurenci? :-(
evabajgarova 26.5.2013 13:23
0
Jsem na pozemním digitálním vysílání a dodnes se mi nepodařilo naladit Fandu. Smíchov a Telku také ne. Tyhle problémy nemám jenom já. To mě vyháníte ke konkurenci? :-(
pleto 15.9.2012 15:58
+4
Od chvíle, kdy byla zveřejněná informace o pozemním vysílání Fandy se marně snažím o naladění jak v Chrudimi, tak na Seči. Tak co je to za reklamu že téměř všichni si ho mohou už naladit? Nebo jen ti, co se neozvali?

Hlavní zprávy

smrt češek

Spor manželů Kramných: Petr hledal nový dům, Monika ho podváděla

Petr Kramný a jeho žena Monika

Jaké bylo manželství Moniky a Petra Kramných? On vždy tvrdi, že bylo idylické. Jenže Monika ho za jeho zády podváděla. On zařizoval ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Petr Kramný a jeho žena Monika
smrt češek

Spor manželů Kramných: Petr hledal nový dům, Monika ho podváděla

Jaké bylo manželství Moniky a Petra Kramných? On vždy tvrdi, že bylo idylické. Jenže Monika ho za jeho zády podváděla. On zařizoval ...

 Celý článek
1639812
Tajemný úkaz

Na obloze se objevil záhadný ČERNÝ KRUH! Vědci nevědí, co to je

V anglickém městě Warwickshire se na obloze objevil záhadný černý kruh. Záhadný proto, že nikdo netuší, co to je, a odkud se tam vzal.

... Celý článek
Video z trajektu
korea

Šokující video z potápějícího se trajektu! Zůstaňte na místě a čekejte... NA SMRT!

Na veřejnost se dostalo šokující video, které zachycuje studenty, jak čekají na smrt v potápějícím se jihokorejském trajektu Sewol.

... Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama