Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
18:43 13.12.2011

Mladík (22) zemřel po injekci do penisu

Sdílet Přidat názor

Dvaadvacetiletý mladík zatoužil po větším penisu, po aplikaci silikonové injekce ale druhý den zemřel. Utrpěl totiž silikonovou embolii, sraženina se mu dostala do plic a zabila ho. Jedná se tak o další z řady tragédií podobného typu.

Justina Streeta totiž dostala do rukou falešná doktorka Kasia Rivera (34) z New Jersey, u které se tzv. pumpovací party konala a která mu píchla do penisu silikon. Následně se mu v cévách vytvořila sraženina, která doputovala do plic.
 

reklama

K nesmyslné smrti dvaadvacetiletého Justina došlo 5. května, ale až nyní po sedmi měsících bylo vyšetřování uzavřeno a Rivera byla obviněna z vraždy a z vykonávání lékařských procedur, ke kterým nemá oprávnění.
 

Případy zfušovaného domácího užití silikonu se přitom poslední dobou povážlivě množí a zesnulý Justin se bohužel svezl na vlně fenoménu falešných lékařů. Zřejmě nejznámějším z nich je transsexuální "doktorka“ Oneal Ron Morris (48).

 

PSALI JSME:

Falešná doktorka léčila cementem! Takhle to dopadlo

 

Svým důvěřivým obětem toužícím po nějakém vylepšení žena narozená jako muž vpichovala dokonce směs obsahující mimo jiné tmel a cement a rány slepovala lepidlem! Samozřejmě to pokaždé skončilo katastrofou.

 

PSALI JSME:

Další oběť falešného chirurga! Léčil cementem...

tn.cz / hel

Související články

apostolor 14.12.2011 07:33
0
Blbost tohoto člověka je bezmezná. Stavět život na velikosti penisu může jedině velkej ču.rák.
akim-cz 13.12.2011 20:35
0
Ó,bože co mi sme to zastvoření.Jedněm nestačí to jak se narodili a musí se nutně předělat
arcin 13.12.2011 20:14
0
I malej kašpárek zahraje velké divadlo,měl se toho držet!
27,40
27,45
19,87
19,90
33,33
33,39
22,46
22,50
další měny

Hlavní zprávy

Kramného odposlouchávali

ODPOSLECHY! Kramný měl po celém bytě policejní štěnice

Petr Kramný a jeho žena Monika

Advokátka Petra Kramného, který čelí obvinění z vraždy manželky Moniky a dcery Kláry, nepřímo potvrdila, že byl její klient odposloucháván.

... Celý článek

Hlavní zprávy

Petr Kramný a jeho žena Monika
Kramného odposlouchávali

ODPOSLECHY! Kramný měl po celém bytě policejní štěnice

Advokátka Petra Kramného, který čelí obvinění z vraždy manželky Moniky a dcery Kláry, nepřímo potvrdila, že byl její klient odposloucháván.

... Celý článek
Vražda Kateřiny Kolářové
pardubicko

Přítel a vrah Kateřiny (30) udělal školáckou chybu! Víme, jak ho dostali!

Tělo pohřešované Kateřiny Kolářové se našlo. K vraždě se později přiznal její přítel Mirek. Jak ho policisté usvědčili? Udělal základní ...

 Celý článek
Vrah Kateřiny Kolářové
VIDEO

Krásnou Katku (30) zavraždil její přítel Mirek. Takhle o ní mluvil před pár dny. ROZHOVOR

Po více než měsíci pátrání policie našla tělo Kateřiny Kolářové, která byla naposledy viděna v bydlišti svého přítele. A právě toho ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama