Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 11:37 7.6.2012
droga pro kanibaly

Policie v Miami varuje před útoky zfetovaných "kanibalů"

Sdílet Přidat názor

Policie ve floridském Miami varuje před novou syntetickou drogou. Ta u uživatelů vyvolává kanibalské choutky.

Právě v tomto městě nedávno zastřelili nahého muže, který patrně pod vlivem drogy pojídal obličej bezdomovce. Informuje o tom agentura AFP.
 

reklama

Varování je určeno každému, kdo se denně pohybuje v miamských ulicích, zejména pak v rizikovějších oblastech. Policie doporučuje dbát zvýšené ostražitosti v přítomnosti bezdomovců a okamžitě volat tísňovou linku, projeví-li se u někoho příznaky užití drogy zvané Cloud Nine.
 

Aktérem zatím posledního projevu kanibalismu se stal jistý Brandon De Leon. Nedávno vešel do jedné miamské restaurace a začal na hosty pořvávat oplzlé poznámky.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Nahý kanibal jedl svou oběť na ulici za bílého dne

 

Při zatýkání De Leon kladl odpor. Strážci zákona ho nakonec přemohli, nasadili mu pouta a naložili ho do auta. Při cestě na stanici však De Leon tloukl hlavou do bezpečnostního plexiskla a křičel na policisty: "Sežeru vás!"
 

Jednadvacetiletý mladík později na stanici vrčel a chrochtal jako zvíře. Poté, co se pokusil jednoho z policistů kousnout do ruky, dostal na obličej masku a na nohy pouta.
 

De Leon podle vyšetřovatelů pozřel drogu Cloud Nine, kterou zapil lahví rumu a koktejlem alkoholu a kofeinu. Laboratorní testy u něj zjistily také přítomnost antidepresiva xanax a marihuany.

ČTĚTE TAKÉ:
Zombie jsou mýtus, uklidňují veřejnost američtí lékaři

 

Policie dává incident do souvislosti s hrůzným výjevem z minulého týdne, při kterém nahý muž přímo na ulici pozřel obličej jistého bezdomovce.
 

Svědkyně přivolala gestikulací policistu, který poblíž hlídkoval. Strážce pořádku přiběhl k útočníkovi a vyzval ho, aby přestal. Kanibal nereagoval. Policista vystřelil a kanibala zasáhl. Ten ale s "hostinou" nepřestal.

 

Strážník po něm vystřelil ještě několikrát. Maniak, který se podle očitých svědků choval jako zombie, dostal do těla nejméně pět kulek, než se zhroutil. Jeho oběť dosud bojuje v nemocnici o život.

 

tn.cz / Mediafax / cob

Související články

27,42
27,46
19,88
19,91
33,31
33,37
22,46
22,50
další měny

Hlavní zprávy

Rychlodům

Dům snů postavili za rekordních 37 hodin. Stál jen 700 tisíc! GALERIE

Dům snů postavili za rekordních 37 hodin

Parta nadšenců postavila dům snů za rekordních 37 hodin. Vyšel je přitom jen na necelých 700 tisíc. Jak dům vypadá, na to se podívejte ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Dům snů postavili za rekordních 37 hodin
Rychlodům

Dům snů postavili za rekordních 37 hodin. Stál jen 700 tisíc! GALERIE

Parta nadšenců postavila dům snů za rekordních 37 hodin. Vyšel je přitom jen na necelých 700 tisíc. Jak dům vypadá, na to se podívejte ...

 Celý článek
Hlas - Majk, Marta a Dara
Pěvecká show

ON-LINE z Hlasu: Kdo (ne)přežil druhé kolo nemilosrdných Soubojů?

Pěvecká show Hlas ČeskoSlovenska dnes večer pokračovala druhým kolem Soubojů. V šesti duelech se proti sobě postavili zpěváci ze stejného ...

 Celý článek
1641622
Rady a tipy

Drtivá většina aut má přetočený tachometr! Víme, jak to poznáte!

Nedávná kontrola České obchodní inspekce v českých autobazarech skončila fiaskem - více než osmdesát procent kontrolovaných aut měla ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama