Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 11:37 7.6.2012
droga pro kanibaly

Policie v Miami varuje před útoky zfetovaných "kanibalů"

Sdílet Přidat názor

Policie ve floridském Miami varuje před novou syntetickou drogou. Ta u uživatelů vyvolává kanibalské choutky.

Právě v tomto městě nedávno zastřelili nahého muže, který patrně pod vlivem drogy pojídal obličej bezdomovce. Informuje o tom agentura AFP.
 

reklama

Varování je určeno každému, kdo se denně pohybuje v miamských ulicích, zejména pak v rizikovějších oblastech. Policie doporučuje dbát zvýšené ostražitosti v přítomnosti bezdomovců a okamžitě volat tísňovou linku, projeví-li se u někoho příznaky užití drogy zvané Cloud Nine.
 

Aktérem zatím posledního projevu kanibalismu se stal jistý Brandon De Leon. Nedávno vešel do jedné miamské restaurace a začal na hosty pořvávat oplzlé poznámky.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Nahý kanibal jedl svou oběť na ulici za bílého dne

 

Při zatýkání De Leon kladl odpor. Strážci zákona ho nakonec přemohli, nasadili mu pouta a naložili ho do auta. Při cestě na stanici však De Leon tloukl hlavou do bezpečnostního plexiskla a křičel na policisty: "Sežeru vás!"
 

Jednadvacetiletý mladík později na stanici vrčel a chrochtal jako zvíře. Poté, co se pokusil jednoho z policistů kousnout do ruky, dostal na obličej masku a na nohy pouta.
 

De Leon podle vyšetřovatelů pozřel drogu Cloud Nine, kterou zapil lahví rumu a koktejlem alkoholu a kofeinu. Laboratorní testy u něj zjistily také přítomnost antidepresiva xanax a marihuany.

ČTĚTE TAKÉ:
Zombie jsou mýtus, uklidňují veřejnost američtí lékaři

 

Policie dává incident do souvislosti s hrůzným výjevem z minulého týdne, při kterém nahý muž přímo na ulici pozřel obličej jistého bezdomovce.
 

Svědkyně přivolala gestikulací policistu, který poblíž hlídkoval. Strážce pořádku přiběhl k útočníkovi a vyzval ho, aby přestal. Kanibal nereagoval. Policista vystřelil a kanibala zasáhl. Ten ale s "hostinou" nepřestal.

 

Strážník po něm vystřelil ještě několikrát. Maniak, který se podle očitých svědků choval jako zombie, dostal do těla nejméně pět kulek, než se zhroutil. Jeho oběť dosud bojuje v nemocnici o život.

 

tn.cz / Mediafax / cob

Související články

27,42
27,47
19,85
19,88
33,23
33,29
22,54
22,59
další měny

Hlavní zprávy

smrt češek

Detaily o nevěře! Kramný se dozvěděl, jak PŘESNĚ ho Monika podváděla!

Monika a Klárka Kramné a Petr Kramný

Advokátka Petra Kramného Jana Rejžková oznámila, že Monika Kramná byla svému Petrovi nevěrná. Kramný prý znal přesné detaily toho, ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Monika a Klárka Kramné a Petr Kramný
smrt češek

Detaily o nevěře! Kramný se dozvěděl, jak PŘESNĚ ho Monika podváděla!

Advokátka Petra Kramného Jana Rejžková oznámila, že Monika Kramná byla svému Petrovi nevěrná. Kramný prý znal přesné detaily toho, ...

 Celý článek
Pohřeb Evy N.
poslední loučení

Pohřeb maminky Moniky: Dorazili rodiče Kramného, na poslední cestu hrál Spálený

V Karviné se dnes naposledy loučí s paní Evou N., maminkou Moniky a babičkou Klárky Kramných, které tragicky zemřely loni v létě na ...

 Celý článek
Korejský trajekt jde ke dnu
Záchranná akce

Námořní tragédie na VIDEU: Trajekt se 470 lidmi jde ke dnu, 300 lidí zmizelo!

FOTOGALERIE: Jihokorejský trajekt se 470 lidmi na palubě se potápí nedaleko pobřeží Korejského poloostrova. Záchranné akce se účastní ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama