Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
21:35 31.10.2013
Zvědavý kluk

Toto video ROZESMÁLO celý svět! Malý chlapec laškuje s papežem Františkem

Chlapec ve žlutém a papež František
Video: TV Nova
Sdílet Přidat názor

Celý svět rozesmálo video s malým zvědavým chlapcem, který na sebe strhl pozornost desítek tisíc lidí ve Vatikánu. A překvapil i samotného papeže Františka. Chlapec mu objímal nohy a dokonce usedl i do jeho křesla. Z pódia se nenechal odlákat ani sladkostmi a svatého otce nenechal chvíli v klidu.

Roztomilý chlapec nejprve seděl se skupinkou dalších dětí poblíž pódia. Ne však dlouho. Když papež promlouval k deseti tisícům věřících na Svatopetrském náměstí, kluk bezostyšně vyšel na pódium. Okamžitě na sebe upoutal veškerou pozornost.
 

Svatý otec se pobaveně zasmál, když chlapec ve žlutém, jak mu nyní všichni říkají, políbil kříž na jeho krku. Během projevu dokonce usedl do křesla hlavy katolíků. Papež se nenechal vyvést z míry a s úsměvem ve své řeči pokračoval.
 

Klučina, jehož jméno zatím nikdo nezveřejnil, objímal papežovy nohy a nechal se přátelsky pohladit po hlavě. Hlavu církve nenechal v klidu ani při rozhovorech s lampeduskými uprchlíky. Na pódiu asi nechtěl zůstat sám, a tak k papeži zavedl i poblíž stojící dívenku.
 

Papež František v Brazílii Ahoj, tady papež, tykej mi! František se baví tím, že volá prostým lidem

Do rodinného alba si tak hoch bude moci přidat takové úlovky, jaké nemá žádné jiné dítě na světě. Třeba i snímek, na kterém se ho snaží z pódia dostat jeden z biskupů. Ani bonbon od člena ochranky však chlapce k odchodu nepřiměl.
 

Své minuty slávy ve světle reflektorů si užíval plnými doušky a pobavenému davu zamával jako opravdová rocková nebo filmová hvězda.

ČTĚTE TAKÉ:
Vtipné video: Ňuňu štěňátko vyvádí jak čertík!
Pejskové na scénu! Roztomilí, sladcí a legrační

Roztomilé! Robbie Williams chová dcerušku

tn.cz / TV Nova

Související články

bozidaramatisova 1.11.2013 12:05
+3
vidím to ako úprimnú detskú lásku a obdiv dieťaťa, ktoré Otec vo svojom príhovore niečím možno nevedomky chytil za srdce a tak šlo proste k nemu, ono sa nesnažilo o verejnosť pre seba, ale volalo ďalšie deti k pápežovi, to dieťa to tak cítilo, že ...
bozidaramatisova 1.11.2013 11:48
+3
myslím, že nie pápež je chlapcovým úlovkom, ale pápež si získal srdcia - aj úprimných detí...v tom pápežovi asi niečo bude, nie som z tých, koho zaujíma cirkev, ale tento pápež už zaujal aj mňa
27,42
27,46
19,88
19,91
33,33
33,39
22,46
22,51
další měny

Hlavní zprávy

Tajemný úkaz

Na obloze se objevil záhadný ČERNÝ KRUH! Vědci nevědí, co to je

1639812

V anglickém městě Warwickshire se na obloze objevil záhadný černý kruh. Záhadný proto, že nikdo netuší, co to je, a odkud se tam vzal.

... Celý článek

Hlavní zprávy

1639812
Tajemný úkaz

Na obloze se objevil záhadný ČERNÝ KRUH! Vědci nevědí, co to je

V anglickém městě Warwickshire se na obloze objevil záhadný černý kruh. Záhadný proto, že nikdo netuší, co to je, a odkud se tam vzal.

... Celý článek
Video z trajektu
korea

Šokující video z potápějícího se trajektu! Zůstaňte na místě a čekejte... NA SMRT!

Na veřejnost se dostalo šokující video, které zachycuje studenty, jak čekají na smrt v potápějícím se jihokorejském trajektu Sewol.

... Celý článek
Petr Kramný a jeho žena Monika
smrt češek

Spor manželů Kramných: Petr hledal nový dům, Monika ho podváděla

Jaké bylo manželství Moniky a Petra Kramných? On vždy tvrdi, že bylo idylické. Jenže Monika ho za jeho zády podváděla. On zařizoval ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama