Zahraničí

Šílená jízda řidiče na Slovensku. Po dálnici v protisměru uháněl 6,5 kilometru

Šílená jízda řidiče na Slovensku. Po dálnici v protisměru uháněl 6,5 kilometru
Šofér ujel v protisměru 6,5 kilometru | Zdroj: Polícia SR - Prešovský kraj

Opravdu šok zažili o víkendu řidiči na slovenské dálnici mezi Prešovem a Košicemi. V protisměru totiž uháněl řidič osobního auta. Policistům po zastavení vysvětlil, že si myslel, že silnice je obousměrná.

Oznámení o autě v protisměru na dálnici mezi Prešovem a Košicemi přijali policisté v sobotu dopoledne. Na místo okamžitě vyrazila hlídka.

"Auto v protisměru policisté zaznamenali a zastavili na dálničním odpočívadle. Řidič auta uvedl, že na dálnici najel z mostu na křižovatce u obce Lemešany a chtěl se dostat do Prešova," informovali v pondělí na facebooku slovenští policisté.

Související obsah

Šofér ujel v protisměru zhruba 6,5 kilometru. "Myslel si, že uvedená cesta je obousměrná," doplnila policie. Hlídka uložila řidiči blokovou pokutu.

Podle ostatních šoférů bylo opravdu velkým štěstím, že se nestala žádná nehoda. "My jsme ho viděli osobně. Byl to pořádný šok vidět naproti auto. Za toto mu měli vzít řidičák. Měl dost možností se otočit nebo aspoň zastavit s výstražnými světly. Dokonce jsme na něj blikali, ale on jel dál na 'Angličana'. Toto je sebevražda," myslí si Marta.

"Jen bloková pokuta? Tohle je na odebrání řidičského průkazu a vrátit by mu ho měli až po přezkoušení," přidal se Matúš.

V protisměru překvapil řidiče ve Zlínském kraji dokonce kamion. Podívejte se na záběry:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události