Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

3 exkluzivní estetické procedury, které vám změní život

Mediestetik
Zdroj: oficiální zdroj
GoldLift využívá omlazující účinky zlata

Uvažujete, že v novém roce podstoupíte nějakou omlazující proceduru? Uvědomte si, že si zasloužíte to nejlepší.

Vyberte si pracoviště, kde se vás ujmou špičkoví lékaři používající pouze certifikované přístroje. Jen tak budete spokojeni s výsledkem. A které procedury patří mezi top trojku?

1. Thermage

Hloubkový radiofrekvenční lifting Thermage patří mezi exkluzivní procedury. Díky omlazujícímu účinku si ji oblíbily zahraniční hvězdy jako například herečky Demi Moore a Gwyneth Paltrow nebo topmodelka Linda Evangelista.

„Thermage funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových,“
vysvětlila MUDr. Helena Reisingerová,dermatoložka kliniky estetické medicíny Mediestetik, která do Čech metodu Thermage přinesla jako první. Při této metodě nedochází k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici systému CPT, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého pacienta individuálně a lze ji použít jen jednou. Nová generace hlavic tzv. „TOTAL TIP“, se kterými klinika Mediestetik pracuje, navíc umožňuje o 30 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o třetinu déle, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově, bez jediného zásahu skalpelu.

2. GoldLift

Metoda omlazení zlatými nitěmi vychází ze zákonitostí klasického niťového liftingu, při němž jsou do pokožky aplikovány biokompatibilní nitě. GoldLift je prováděn za pomoci velmi slabých nití o průměru menším než 0,1 mm. Ty se do pokožky aplikují do tvaru sítě, jež není běžným okem viditelná, a to prostřednictvím speciálních netraumatických kanyl. Dochází pak k redukci vrásek, pokožka je výrazně zpevněna a omlazena.

„Zlato v kůži vylučuje tzv. alkalické ionty, které zrychlují metabolismus a čistí kapiláry. To má za následek zlepšení kvality pleti nejen na obličeji, krku či dekoltu, ale také v oblasti podpaží, vnitřní straně stehen nebo břicha,“ uvedla MUDr. Olga Shalamová, korektivní dermatoložka Mediestetiku. Oproti ostatním liftingovým metodám má GoldLift nejdéle trvající omlazující efekt, a to až deset let. Kromě jiného zlato zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním, čímž napomáhá k lepšímu okysličení a přísunu výživových látek. Pokožka tak vypadá zdravější, svěžejší a výrazně se zpomaluje stárnutí.

3. RegenMatrix

Metoda RegenMatrix kombinuje dvě doposud nejefektivnější techniky omlazování pokožky tělu přirozenými materiály – ošetření gelovou plazmou RegenPlazma bohatou na trombocyty a rejuvenaci speciální kyselinou hyaluronovou RegenHA.Plazma je získávána z vlastní krve pacienta, pomocí odstřeďování ve speciálním přístroji nazývaném centrifuga. S pomocí švýcarské technologie se tak daří zachovat 90% aktivních trombocytů, zatímco u plazmoliftingu se podaří zachovat pouze 40% aktivních trombocytů. Vysoký obsah aktivních trombocytů v plazmě přispívá k regeneraci pokožky.

„Vrásky se přirozeně vyplňují, povislá kůže se vypíná, pigmentové skvrny a stopy po akné zaznamenávají výraznou redukci. Mizí kruhy pod očima a pleť je opět jasná a svěží,“ popsala účinky RegenMatrix MUDr. Reisingerová.


 

Tisková zpráva