Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 1. 2019

44 km možností, a všechny takhle blízko

megaplus
Zdroj: oficiální zdroj

Projet za jeden den víc než 40 km sjezdovek a žádnou z nich nejet dvakrát?

Možná to znáte z Rakouska, nebo Itálie, lze to ale i v Česku. Chvíli lyžovat na jednom místě a poté přejet jinam a užít si jiné terény i výhledy. Pět areálů SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, který disponuje 44 km sjezdovek na 1 skipas, je propojeno 12 linkami skibusů. Mezi dvěma největšími Černou horou a Pecí pod Sněžkou navíc můžete přejet na lyžích a rolbami SkiTour.

Ze širokých a mírných sjezdovek Černého Dolu jste na tříkilometrových svazích Černé hory za 10 minut. Přejezd na lyžích a rolbami SkiTour do Pece pod Sněžkou je zážitek, při kterém se těšte na nádherné výhledy i pocit volnosti.

Až si dost vychutnáte pecké sjezdovky po obou stranách tohoto malebného údolí, můžete ještě popojet skibusem do Velké Úpy se skvělou a velmi členitou sjezdovkou z Portášek.Na lyžích a rolbou SkiTour z Černé hory do Pece pod SněžkouAreál Černá hora nabízí nejdelší sjezdovky, jedinou osmimístnou kabinkovou lanovku a nejrychlejší šestisedačkovou lanovku.V Peci pod Sněžkou si užijte lyžování s výhledy na nejvyšší českou horu.Černý Důl je areál ideální pro rodiny s dětmi.Dětské LIVE parky s pojízdnými koberci najdete ve všech areálech SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.

 

Komerční článek