SuperFinále

Absolutní vítězkou SuperStar se stala Tereza Mašková! VIDEO

Téma:

Vítězkou letošního ročníku SuperStar je dvaadvacetiletá Tereza Mašková. V Super Finále dostala nejvíce hlasů a porazila Elišku Ruskovou a Karmen Pál-Baláž.

Finále odstartovalo společné vystoupení desítky finalistů s písní Můj příběh nekončí. Z trojice nejúspěšnějších soutěžících zazpívala jako první Karmen Pál-Baláž, která si na úvod vybrala píseň Show Must Go On od skupiny Queen.

 

"Jsme na tebe strašně hrdí. Od začátku soutěže jsi splňovala to, co si představujeme pod pojmem SuperStar," chválil Karmen Palo Habera. "Je to velký začátek tvé cesty, absolutně fantastické," chválil Carmen Matěj Ruppert.

 

Píseň Ain´t Nobody americké zpěvačky Chaka Khan byla prvním finálovým vystoupením Terezy Maškové. "Tohle bylo úplně vynikající. Jsem toho úplně plný. Jakoukoliv písničku zpíváš, tak ji zpíváš jako Tereza Mašková," hodnotil Matěj Ruppert první vystoupení Terezy. Katarina Knechtová a Ben Christovao chválili, že je Tereza schopná svá pěvecká vystoupení obohatit o náročnou taneční choreografii.

 

Nejmladší účastnice Eliška Rusková zahájila Super finále hitem I Will Always Love You od Whitney Houston. "Za celou svou kariéru jsem se nesetkala s tak mladou ženou, která v těle ukrývá tak zralý hlas. Zůstaň, jaká jsi. Předpovídám ti velkou budoucnost," řekla po prvním Eliščině vystoupení Katarina Knechtová.

 

 

Kromě tří finalistek vystoupili během finálového večera i hvězdní hosté. Tím prvním byla Mariana Prachařová s písní Diamonds od Rihanny. Následovaly další písně finalistek.

 

Karmen zpívala My Immortal od americké kapely Evanescence. Velkou show plnou ohňů předvedla u písně Christiny Aguilery Fighter Tereza Mašková. Druhé kolo finálových vystoupení uzavřela Eliška s písní Raise Your Glass od Pink.

 

Druhým hvězdným hostem byl zpěvák Mikolas Josef. Po jeho vystoupení oznámil moderátor Leoš Mareš, které dvě finalistky se utkají o titul SuperStar. Místo nezbylo na Karmen Pál-Baláž, která tak v letošním ročníku SuperStar obsadila třetí místo.

 

"Jsem hrdá na to, co jsem dokázala a kam jsem se dostala. Když jsem se hlásila do SuperStar, tak jsem to vůbec nečekala a moc vám děkuji," vzkázala Karmen divákům.

 

Poslední vystoupení finalistek byla v češtině. Eliška zazpívala hit Heleny Vondráčkové Lásko má já stůňu z muzikálu Noc na Karlštejně, Tereza Mašková pak píseň Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové.

 

Finálový večer uzavřela svým vystoupením vítězka minulé řady Emma Drobná. Pak moderátoři vyhlásili vítězkou letošního ročníku Terezu Maškovou. "Mockrát děkuji za vaši podporu. Nevím, co mám říct. Strašně moc děkuju," hledala těžko slova vítězka.

 

Na jednotlivá vystoupení finalistek najdete ZDE. Celý záznam finálového večera si můžete pustit na webu Nova Plus. Všechny informace o SuperStar 2018 najdete na oficiálních stránkách pořadu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se stát opravdovou SuperStar? Tohle možná pomohlo i Tereze Maškové
Zaostřeno na módní styl moderátorky SuperStar! Tohle by nosit neměla

klma TN.cz