Pátrání policie

Adélka (15) utekla z domova s násilníkem! Zmlátil muže na ulici

Pátrání: JELÍNKOVÁ ADÉLA a KEŠEL PATRIK
Zdroj: Policie
Téma:

Policisté pátrají po patnáctileté Adéle, která v neděli odešla z domova a dodnes o sobě nedala vědět. Může jí hrozit nebezpečí, podle kriminalistů totiž utekla s celostátně hledaným násilníkem.

V Hořovicích na Berounsku nejdříve v neděli 21letý mladík zaútočil na muže na ulici. "Poškozený byl ve stavu ohrožujícím život převezen do nemocnice v Praze, kde byl umístěn na jednotku intenzivní péče," uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

 

Právě s Patrikem K., kterého kriminalisté z brutálního napadení podezírají a vyhlásili po něm celostátní pátrání, měla utéct 15letá Adélka. Dívka odešla z domova v neděli, kdy mladík na muže v Hořovicích zaútočil.

 

"Pohřešovaná dívka, by se měla pohybovat ve společnosti právě tohoto hledaného muže," potvrdila Pučelíková. Dvojice se může skrývat v Praze, Kladně nebo Rokycanech, na které má hledaný muž vazby.

 

 

Pohřešování nahlásila Adélina matka v pondělí, když se dívka celou noc nevrátila domů. Dodnes o sobě nedala vědět. Adélka měří 163 až 170 cm, má hubenou postavu, hnědé, rovné vlasy a zelené oči. Hledaný muž měří 166 až 175 cm, vlasy má hnědočerné a oči hnědé. Na tváři nosí strniště.

 

"Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po těchto dvou osobách a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich vypátrání," dodala mluvčí s tím, že je lidé mají hlásit na linku 158 nebo jakékoliv policejní služebně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z TOHO MRAZÍ: Otevřela dveře svého domu a takhle dopadla! Útočník je na útěku

Pět let vězení! Maminka nastupuje do pardubické věznice. Zmlátila dceru kvůli Facebooku

epa TN.cz