OZDOBY VYBÍRALA SAMA

Advent rozzářil Bílý dům: Melanie se ani letos okázalosti nebála

Michaela Trochová
Michaela Trochová
Aktualizováno 2.12. 2019 14:50
Téma:

První svíčka na adventním věnci zaplála v nejedné domácnosti, rozzářila ale i stůl amerického prezidenta. První dáma Ameriky Melanie Trumpová se na svém twitterovém účtu podělila o fotografie a video z vánočně nazdobeného Bílého domu.

Zlato-bílá barevná kombinace, kterou pro výzdobu letos zvolila, se dle jejích slov nese ve vlasteneckém duchu. Nechybí hned několik bohatě zdobených vánočních stromečků, rozměrný adventní kalendář, ale i živá květinová výzdoba.

 

Melanie sama vybírá celou řadu ozdob, s výzdobou pak pomáhá celá řada dobrovolníků. Práce v prezidentském sídle je až nad hlavu, ozdob, které v adventním čase prozáří Bílý dům, je na dvě desítky tisíc.

 

GALERIE: Advent rozzářil Bílý dům

1
/
7
Zdroj: twitter.com/FLOTUS
Vánoční výzdoba Bílého domu - 6


Melanie nakombinovala několik stylů i materiálů, některým místnostem dominuje zeleno-zlatá kombinace, ve videu, které Melanie zveřejnila, spolu s ní projdete i zářivou chodbou plnou stromečků i jednoduchou chodbou, kterou decentně zdobí jen sněhově bílé papírové hvězdy.

 


Loňskou barvou adventní výzdoby byla červená, kterou Melanie zvolila jako symbol vlastenecké chrabrosti a statečnosti. Některým kritikům jim ale v Bílém domě přišlo až příliš, vánoční výzdoba působila dle mnohých až hororově. Rudou si Melanie neodpustila ani tentokrát, ale pouze v detailech, například v podobě květů, které obklopují krb.

TN.cz