starostlivá máma

Agáta poprvé promluvila o dcerce Mie: Její fotku vám nikdy neukážu!

Agáta Hanychová
Zdroj: Mediafax/tn.cz
Agáta poprvé promluvila o dcerce Mii

Agáta Prachařová se poprvé od narození dcery Mii objevila na veřejnosti. A i když zatím o miminku příliš nemluvila, před kamerami televize Nova udělala výjimku. Co na sebe práskla?

Vztahy mezi rodinou Agáty Prachařové a rodinou jejího manžela Jakuba byly během těhotenství hodně vyhrocené. Spekulovalo se totiž o možné nevěře a také o tom, jestli je Jakub skutečným otcem holčičky Mii.

 

Agáta se rozhodla, že podobný humbuk kolem své dcerky nestrpí a zakázala všem, aby o holčičce mluvili. "My o naší rodině nechceme moc mluvit. Bohužel jméno bylo vyzrazeno, ale její fotku ukážu teprve tehdy, až si ona sama založí Instagram a tu fotku si tam nahraje," popsala Agáta.

 

Se synem Kryšpínem prý v minulosti udělala chybu. Hodně se s ním fotila a lidé ho teď na ulici poznávají. "U Mii tohle nechci," svěřila se novopečená maminka.

 

 

Jak Kryšpín zvládá roli staršího bráchy? Jak se Jakub popasoval s úlohou otce? A o kolik velikostí se Agátě zvětšila prsa? To se dozvíte už dnes večer v Prásku! Startuje ve 21:30 na Nově!

mom TN.cz