dramatické napadení

Agresor napadl svou expartnerku! Hlavou jí mlátil o zem na zastávce

Napadená žena - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Hana Mikulková
Hana Mikulková
2.12. 2019 22:17
Téma:

Rozchod s partnerem se pro devětadvacetiletou ženu z České Lípy proměnil v peklo. Mladá matka podala na muže několik trestních oznámení kvůli fyzickým útokům. Rozpory expartnerů vygradovaly v pondělí, kdy agresor na svou oběť číhal venku.

"Poté, co doprovodila potomka do školy, na ni odvržený muž zaútočil znovu u autobusové zastávky. Křičel, mlátil jí hlavou o zem, o plakátovací plochu a častoval ji těmi nejhrubšími nadávkami," popsala dramatické chvíle městská policie na facebooku.

 

Celý incident se stal okolo osmé hodiny ráno, kdy byli na ulici další lidé. "Bohužel kromě jediné ženy se nikdo nevydal napadené pomoci, ani nezavolal některou z tísňových linek. Až žena v autě vyjela ke škole, kde upozornila strážníka na to, co se děje," popsal mluvčí.

 

 

 

Když agresor strážníka uviděl, přestal ženu mlátit, ale dál sprostě nadával. "Vzhledem k charakteru útoku strážník přivolal hlídku Policie České republiky a kvůli zdravotním potížím ženy i zdravotnickou záchrannou službu. Na útočníka už je podaných několik trestních oznámení, která mají v rukách policisté," popsal mluvčí.

 

Není jasné, jak vážná zranění muž své expřítelkyni způsobil. "Její stav si vyžádal pracovní neschopnost," zakončil mluvčí.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz