agresor napaden

Agresor údajně zaútočil na řidiče v autě. Ten ho poté dvakrát přejel

Policie
Zdroj: Mediafax
Téma:

V Plzeňské Prokopově ulici došlo k nečekanému incidentu. Podle svědků muž napadl řidiče sedícího v autě. Agresor se pak sám stal obětí, když ho řidič svým vozem dvakrát přejel.

Nečekaný incident se odehrál 8. června v plzeňské Prokopově ulici. Řidič automobilu Škoda Fabia stál se zapnutými světly na kraji vozovky, když mu do vozu nastoupil cizí muž a zaútočil na něj pěstmi. Útočník poté z auta vystoupil a začal do řidiče kopat.

 

"Z dosud nezjištěné příčiny do vozidla vběhl z chodníku muž, který fyzicky napadl sedícího řidiče ve vozidle. To zahlédl očitý svědek události, který se snažil agresora z vozu vytáhnout ven, ale bez úspěchu,“ uvedla policejní mluvčí.

 

Překvapenému řidiči se během incidentu každopádně podařilo nastartovat a ve snaze z místa ujet začal nejprve couvat, čímž srazil agresora k zemi a přejel mu nohy. Napadený muž se poté opět se svým autem rozjel a útočníka přejel podruhé a z místa ujel.

 


Zraněného agresora na místě zajistili přivolaní policisté, kteří ho předali záchranářům. Policie nyní žádá o spolupráci všechny případné svědky a vyzývají napadeného řidiče vozidla, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie ČR či kontaktovali linku 158.

 

Muž vyhrožoval strážníkům. Byl tak opilý, že ho nechtěla ani jeho babička:

Související témata:
JH Krimi Plzeň