Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Akce auto za polovinu v AUTO ESA ušetřila zákazníkům již více než 3 miliony korun

Auto ESA
Zdroj: Auto ESA
Téma:

Kdo by nechtěl při nákupu auta ušetřit? Navíc, když se mnohdy jedná o nákup za statisíce.

Každá ušetřená tisícovka se počítá a tak zákazníci vyhledávají různé slevové akce, doplňky zdarma nebo třeba financování s nulovým navýšením. Ale co když se objeví nabídka, která může vrátit do vaší kapsy 50% z ceny vozu? A je úplně jedno, jestli jde o vůz za sto tisíc nebo půl milionu. Právě takovou možnost nabízí akce společnosti Auto ESA, příznačně nazvaná AUTO ZA POLOVINU.

A jak akce AUTO ZA POLOVINU probíhá? Stačí si na webu www.autoesa.cz vybrat vysněný vůz a nezávazně jej online zarezervovat. Po odeslání rezervačního formuláře obdržíte e-mail s návodem na registraci do akce AUTO ZA POLOVINU. No a potom už je potřeba mít jenom trochu toho pověstného štěstíčka a čekat na telefonát, zda právě vy dostanete polovinu ceny vozu zpět. Výherce se losuje každý týden a šance, že to budete zrovna vy, není vůbec malá. A nebojte se nějakých skrytých podmínek. Akce se totiž vztahuje na všechny vozy z nabídky Auto ESA, zakoupené v hotovosti i na splátky!
Od spuštění akce získali zákazníci akce AUTO ZA POLOVINU již 3 251 490 korun zpět. Přidejte se k nim a nezapomeňte se zaregistrovat na stránkách www.autoesa.cz

Související témata:
Komerční článek