VIDEO lidé to neměli vidět

Na záběrech je UFO, potvrdilo poprvé v historii americké námořnictvo

Jan Pánik
Jan Pánik
Aktualizováno 19.9. 2019 20:19
Téma:
UFO

Americké námořnictvo poprvé potvrdilo, že několik podivných videí, které údajně zachycují UFO na obloze, je skutečných. Informovala o tom televize CNN. Záběry se omylem dostaly na veřejnost v letech 2017 a 2018.

První černobílé zrnité video se objevilo na konci roku 2017 a brzy se stalo hitem internetu. Natočit se jej podařilo pilotovi letounu Boeing F/A 18 Super Hornet a zachycuje neznámé létající objekty, které se velkou rychlostí pohybují po obloze.

 

Ze záznamu je také patrná komunikace s jiným pilotem. "To je **** dron, kámo," reaguje jeden z nich. "Bože a letí to proti větru,“ odpověděl jeho kolega. Další video se pak na internetu objevilo hned o rok později. Podle amerického námořnictva se však tyto záběry nikdy neměly dostat na veřejnost. 

 

Pokud si však představujete přílet mimozemských civilizací, můžete být v klidu. Námořnictvo pouze potvrdilo pravost nahrávek. "Na vojenských záběrech jsou vidět neidentifikované letecké jevy," potvrdil CNN mluvčí námořnictva Joe Gradisher.

 

 

Podle něj jsou navíc taková setkání mnohem častější. "Představují bezpečnostní riziko pro naše letce," doplnil Gradisher. Samotní piloti však tyto situace raději nehlásí. Mají totiž strach, že by mohli být spojováni se zastánci teorie o mimozemšťanech.

 

 

TN.cz