mikulášské nehody

Anděl za volantem srazil cyklistku, vlak naboural do auta s čerty

Mikuláš, čert a anděl
Zdroj: Profimedia
Téma:

Ani mikulášský den se neobešel bez nehod. Na jižní Moravě bouralo auto plné čertů, vrazil do nich vlak. O kus dále zase srazil anděl cyklistku.

Ve středu v odpoledních hodinách narazil vlak v Mutěnicích na Hodonínsku do osobního auta, ve kterém se vezli čtyři čerti. Všichni však naštěstí vyvázli bez zranění. Vlakový provoz na trati Hodonín – Zaječí byl zastavený, spoje začaly jezdit až před devátou hodinou večer.

 

O poznání hůře však dopadla nehoda, která se stala jen o pár kilometrů dál ve vesnici Dolní Bojanovice. Anděl za volantem zde srazil cyklistku. Ta utrpěla vážná zranění.

 

Jestli nehodu zavinil řidič převlečený za anděla, nebo žena na kole, vyšetřuje policie. Podle policie ale byla cyklistka osvětlena podle předpisů. "Ani u jedné z nehod policisté nezjistili požití alkoholu před jízdou," uvedl policejní mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb.

 

To však nejde říct o nehodě tří osobních aut u obce Račice-Pístovice. Řidička Škody Octavie tam sjela ze silnice a havarovala. Z bouraného auta stačila naštěstí vystoupit, vzápětí totiž do jejího vozu narazil řidič Felicie, který se krátce předtím srazil s dalším autem.

 

 


Policie naměřila muži kolem jedné promile alkoholu v krvi. Řidič se tak místo sladkostí může těšit na mikulášskou nadílku v podobně bodů a pokuty.
 

Související témata:
mj TN.cz