Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.9. 2018 17:24
Premiérový díl

Andreu ve Výměně čeká šok: Pavučiny, smrad a špinavý záchod

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer nás čeká další díl oblíbeného pořadu Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Andrea v chaotické a zanedbané domácnosti a jestli se dokáže Kristýna postarat o funkční rodinu se třemi dětmi.

V premiérovém dílu na nás čeká rodina z Kostelce u Jihlavy, kterou tvoří Kristýna (23), Filip (21), syn Pepa (4) a dcera Jolanka (5). Na druhé straně se seznámíme s Andreou (34), Lukášem (33) a jejich třemi syny - Lukášem (10), Dominikem (8) a Alexem (1,4), kteří žijí v Ostravě.

 

Kostelecký pár trápí to, že jim ze vztahu vyprchala vášeň. Filip byl navíc nevěrný, takže mu Kristýna už nevěří. Od Výměny manželek očekávají utužení chřadnoucího vztahu.

 

114

GALERIE: Výměna manželek: Pavučiny, špína a znečištěná toaleta!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 12. 9. 2018 - 15

Hodnocení:

 

Druhá rodina si chce zkusit, jaké bude žít deset dní od sebe. Andrea ale svého rozhodnutí ihned po otevření dveří zalituje. V bytě na ni totiž čeká nepořádek, zažraná špína, spousta pavučin s mrtvými pavouky a špinavý záchod.

 

Dokáže šokovaná Andrea vydržet v děsivém nepořádku celý týden, nebo se rozhodne skončit dřív? Co na ni v zašlém a neuklizeném bytě ještě čeká?

 

 

 

Na to se podívejte v premiérovém díle Výměny manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.
 

sei TN.cz
Reklama