překvapivý krok

Angelina Jolie a Brad Pitt opět spolu! Důvodem jsou peníze

Angelina Jolie a Brad Pitt začínají nové podnikání

I když je láska slavného hollywoodského páru už minulostí, partnerství nyní navážou aspoň v novém podnikání. Angelina Jolie a Brad Pitt začali prodávat olivový olej.

Herečka Angelina Jolie podala na konci loňského roku žádost o rozvod a s dětmi odešla od manžela Brada Pitta. Po měsících hádek si však k sobě herci opět našli cestu. Angelina v dojemném rozhovoru řekla, že navždy budou s Bradem jedna rodina. Nyní spolu začínají podnikat. Napsal o tom deník People.

 

Úspěšní herci totiž stále vlastní luxusní zámek Chateau Miraval ve Francii, který má hodnotu 60 milionů dolarů. K místu mají i citové pouto - uzavřeli tam své manželství. Na rozsáhlém pozemku nemovitosti pěstují olivovníky. Právě olivy se staly předmětem jejích podnikání - začali vyrábět olivový olej.

 

 

Firma Angeliny a Brada vyprodukovala za několik týdnů více než 10 tisíc lahví olivového oleje a vše nasvědčuje tomu, že se jim bude dobře dařit. Zatím jej prodávají pouze ve Francii, ale prodej se má postupně rozšířit do celé Evropy a Spojených států.

has TN.cz