spory hvězd

Angelina a Brad spolu bojují o děti! Soud zavedl přísná opatření

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) momentálně vedou soukromou válku. Hlavním důvodem je výchova jejich šesti dětí. Celý spor vygradoval, když herečka oznámila, že odjede s celou rodinou na šest měsíců do Anglie. To si herec nenechal líbit. O děti bojuje!

Drsný start a ještě drsnější konec. Potkali se při natáčení akční komedie "Pan a Paní Smithovi". Psal se rok 2005 a Brad byl ještě ženatý s herečkou Jennifer Aniston (49). Vztah procházel krizí a tak si sexuální scény s Angelinou odnesl i domů. Nakonec se pár kvůli sexy krásce rozvedl.

 

Nikdo tomu nechtěl věřit a spekulovalo se, že se brzy rozejdou. Stal se opak. Harmonický pár tvořili dlouhých 12 let. Vychovávali společně šest dětí a z toho tři své vlastní. Pár vypadal na veřejnosti idylicky a naprosto dokonale - Angelina spolupracovala s OSN, zvládala se starat o rodinu i o uprchlíky. Brad se choval jako naprosto úchvatný manžel. Nejen, že společně v mnoha projektech hráli, ale Angelina také režírovala a několik filmů si pár společně produkoval.

 

 

GALERIE: Brad Pitt a Angelina Jolie

1
/
12
Zdroj: Profimedia
Angelina Jolie se synem Knoxem

 

Oficiální fotky čerstvě narozených dětí a svatební fotky pár pokaždé prodal nakladatelstvím časopisů za nesmyslné částky, které se ani neohřály na jejich účtech a už letěly na pomoc těm, kteří to potřebují. 

 

Jenže i to nejkrásnější manželství má občas trhliny a ty žačaly ve velkém vylézat minulý rok na podzim, když Angelina Jolie požádala o rozvod. Tenkrát se nechala slyšet, že nejde o momentální záchvat, ale o promyšlené rozhodnutí. 

 

 

 

Údajně byl Brad Pitt hrubý nejen na ní, ale také na své děti, holdoval alkoholu a marihuaně. To otřáslo snad celým světem a všichni s hrůzou sledovali, co ještě vyleze na povrch. 

 

Jak to tak bývá - pokusů o smír proběhlo hodně, ale nakonec se stejně pár domluvil na rozvodu. S tím přišly soudní spory ohledně péče o děti. Soud byl zpočátku více nakloněn herečce a svěřil jí všechny děti do péče. 

 

 

 

Angelina Jolie letos kývla na natáčení pokračování filmu Malecifent a chtěla celou svou rodinu na šest měsíců odstěhovat do Londýna.  

 

To Pitt nezkousnul a začal jednat. Požádal soud o projednání a ten překvapivě rozhodl v jeho prospěch. Herec své děti bude díky tomu vídat častěji. Momentálně s nimi může komunikovat výhradně přes matku a herečka musí vědět o každém telefonátu nebo sms, kterou chce někomu z rodiny poslat.

 

Dle aktuálního rozhodnutí soudu může zákaz styku s otcem dětem ublížit. Vzhledem k tomu, že otec není ani náznakem pro své potomky nebezpečný, je dobré si vztah uchovat a vidět se s nimi co nejčastěji.

 

 

 

Slavný pár si tedy sestavil letní rozvrh a Brad bude moci děti vidět několik hodin v Londýně. Ty se postupem času budou navyšovat. Ze začátku bude při společných chvílích přítomen i psycholog. Soud také rozhodl, že každé z dětí musí mít svůj telefon, na kterém je Pitt může zastihnout kdykoliv a Jolie do toho nesmí absolutně zasahovat nebo korigovat kontakt. 

 

Na konci července mohou děti strávit s Pittem i několik dní. V tu dobu musí navštěvovat psychiatra. Další prázdniny s Bradem je čekají v srpnu a to těsně před soudním stáním, které rodinu čeká 13. srpna. 

 

 

 

V době, kdy budou děti u otce, je může matka kontaktovat jen jednou denně. Pokud herečka podmínky nedodrží, bude se řešit odebrání výhradní péče, kterou doposud měla a děti půjdou k Pittovi.

 

Všechna výše uvedená pravidla neplatí na nejstaršího syna Maddoxe, kterému je 16 let a má právo se o styku s otcem rozhodovat sám.

mk TN.cz