odešla z domu

Policisté odvolali pátrání. Dívka (13), kterou rodina pohřešovala, se našla

Pátrání po osobě
Zdroj: TN.cz
Ilustrační fotografie.
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 7. 6. 2020
Téma:

Třináctiletá dívka z Jablonce nad Nisou v sobotu odešla s kamarády ven, domů už se ale nevrátila. Zoufalá maminka s dceřinými přáteli mluvila, podle nich měla odjet do Prahy. Policie po dívce vyhlásila pátrání. Slečna se však v neděli odpoledne vrátila domů.

Policisté odvolali v neděli pátrání po pohřešované teenagerce. Ta se vrátila sama domů a je v pořádku.

 

Dívka podle matky odešla z domova v Jablonci nad Nisou v sobotu ve tři hodiny odpoledne. Řekla, že jde ven za svými kamarády, domů se nevrátila a rodina o ní neměla žádné informace. Měla vypnutý telefon, nereagovala na volání, ani smsky.

 

Její maminka se proto obrátila na policii, která vyhlásila patrání. Policistům sdělila, že kolem jedenácté večer mluvila v centru Jablonce s kamarády, se kterými měla být její dcera venku. Ti jí řekli, že odjela do Prahy za kamarádem, který je údajně onkologicky nemocný. "Totožnost tohoto člověka se policistům zatím zjistit nepodařilo," uvedla policie.

 

 

Dívka na sobě měla šedé džíny a černou bundu bez potisku, červenobílé pruhované triko a plátěnou tašku přes rameno. Má dlouhé světlehnědé vlasy do pasu, vysoká je zhruba 160 centimetrů a její zdánlivé stáří je 12 až 15 let.

TN.cz