těžké chvíle

Anna Slováčková o boji s rakovinou: "Chci lidem dodat sílu!"

Anička Slováčková
Zdroj: Profimedia, Instagram/ anna_julie_slovackova
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Publikováno 8. 2. 2020
Téma:

Anna Slováčková na sociálních sítích popisuje svůj boj s rakovinou. Přiznala, že i když působí pozitivně, prožívá i těžké chvíle. Své fanoušky se snaží hlavně motivovat, což pro ni funguje jako forma terapie.

"Chci s vámi sdílet dobré i špatné. Hodně z vás mi píše, jak je skvělý, že jsem pořád tak pozitivní. Věřte, že není každý den zalitý sluncem a to, co si člověk prožívá v soukromí, ven ani dávat moc nechce. Podělím se o to se svými nejbližšími, a to je podle mě naprosto v pořádku," napsala Anna Slováčková.

 

Anna napsala, že by chtěla lidi kolem sebe hlavně motivovat a dodat jim síly. "Je to i pro mě taková forma terapie. Jak jsem říkala v nějakém rozhovoru, od prvního dne si všechno natáčím na mobil jako takový video deníček. Jsou tam jak vtipné momenty, tak chvíle, kdy na mě padl splín, tak všemožné jiné situace, které jsem chtěla mít zaznamenané," dodala Slováčková.

 

 

 

Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka se chce se svými fanoušky o své nahrávky v budoucnu podělit. "Až budu vědět, že už jsem kompletně zdravá," dodala. K příspěvku přidala fotografii bez líčidel a make-upu.

 

Zobrazit pspvek na Instagramu

Chci s vmi sdlet dobr i patn. Hodn z vs mi pe, jak je skvl, e jsme pod tak pozitivn. Vte, e nen kad den zalit sluncem a to, co si lovk prov v soukrom, ven ani dvat moc nechce. Podl se o to se svmi nejblimi a to je podle m naprosto v podku. Te chci lidi kolem hlavn motivovat a dodat jim odvahy/sly.. Je to i pro m takov forma terapie Jak jsem kala v njakm rozhovoru, od prvnho dne si vechno natm na mobil jako takov "video denek". Jsou tam jak vtipn momenty, tak chvle,kdy na m padl spln, tak vemon jin situace, kter jsem chtla mt zaznamenan. Ale podlm se s vmi o to a bude vechno u konce a budu vdt, e u jsem kompletn zdrav Te vm dkuji za reakce na @dvtv.. Jsem astn, e to m cel njak smysl. Jste bo. A tady jedna fotka bez lidel, filtr.. Takhle to te je

Pspvek sdlen (@anna_julie_slovackova),

 


Zpěvačka má velkou podporu u svých fanoušků. "Moc vám držím palce. Jste úžasná, chytrá a krásná mladá žena," napsala Markéta. "Aničko, posílám spoustu dobré pozitivní energie a lásky," reagoval Jiří. "Aničko, vy jste neuvěřitelná, v tomto věku taková moudra," dodal další sledující na instagramu.

 

První boj začal pro Slováčkovou před třemi lety. V prsu si nahmatala jednu bulku, vyšetření na mamografu pak odhalilo ještě jednu. Tehdy zpěvačka tvrdila, že za to může její způsob života a do jisté míry také manželská krize mezi jejími rodiči.

 

Od nálezu chodila na pravidelné kontroly. Loni tak zjistila, že má v prsu znovu nádor. Ukázalo se, že jde o rakovinu.

 

Anička Slováčková ve Snídani s Novou

TN.cz