královská rodina

Archie už má své suvenýry! Pořídit si je můžete i vy. PŘEHLED

Dárkové předměty k narození Archieho
Zdroj: Profimedia
Téma:

Archie Harrison Mountbatten-Windsor je na světě teprve čtyři dny a už je o něj rvačka. A to především v obchodech, které začaly nabízet dárkové předměty s miminkem vévodkyně Meghan a prince Harryho. Pořídit si lidé mohou například polštář s fotkou chlapečka, hrníček i s jeho rodiči nebo náušnice.

V pondělí 6. května se vévodkyni Meghan a princi Harrymu narodil syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Okamžitě se z něho stala velká celebrita. Jeho první fotografie na instagramu královského páru také olajkovaly přes dva miliony lidí.

 

A jen pár dní po porodu si už fanoušci mohou na internetu pořídit dárkové předměty, které oslavují narození Archieho. Šikovní obchodníci zaplavili trh množstvím výrobků s podobiznou malého královského potomka. Na prodejním portálu eBay je například nabízený polštář s fotografií malého chlapečka.

 

"Na připomínku narození Archieho Harrisona Mountbatten-Windsora 6. května 2019 v 5:26 hodin a 3,2 kilogramů," je napsané na polštáři. Koupit si ho lidé mohou za 9,45 liber, v přepočtu 285 korun.

 

 

Oblíbený je i hrníček, na kterém je vyobrazená celá rodina, tedy Archie s rodiči. V pozadí za nimi je pak vlajka Velké Británie. Na hrnku stojí jméno chlapečka i datum jeho narození. Na eBay je nabízen za 13,99 liber (tedy 422 korun).

 

Pokud máte také miminko a rádi byste mu pořídili nové body, na stránkách etsy.com je nabízené jedno takové v bílé, šedé a černé barvě. Na něm je napsáno "Baby Archie", tedy "miminko Archie". U jména je i vyobrazená královská koruna. Cena jednoho body vyjde v přepočtu na 470 korun.

 

GALERIE: Dárkové předměty k narození Archieho

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Dárkové předměty k narození Archieho - 3

 

Pořídit si ale můžete také náušnice. Na jedné náušnici je vévodkyně Meghan a na druhé princ Harry, který drží v náruči svého malého syna. Tento originální kousek vás na eBay vyjde na 4,99 liber (tedy 151 korun).

 

VIDEO: Média kritizují vévodkyni Meghan za marnotratnost

reg TN.cz