vojenská technika

Obrana se zbavuje aut a techniky, pořiďte levně i vojenské speciály

Armáda rozprodává majetek
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Ilustrační foto
Téma:

Armáda se zbavuje nepotřebného majetku a některé položky rozhodně stojí za povšimnutí. Kromě celé řady osobních aut si mohou lidé pořídit také náklaďáky v různých úpravách, přívěsy a další techniku. Najde se i něco pro sběratele.

Pokud sháníte levně auto, nákup majetku, kterého se zbavuje stát, je často velmi levnou variantou. Nyní se zbavuje movitého majetku ministerstvo obrany a na výběr je z celé řady osobních a nákladních aut a také další vojenské techniky.

 

Kvůli prodeji majetku vyhlásil Odbor nakládání s nepotřebným majetkem veřejnou soutěž s označením "Technika 2019-1". Účastnit se soutěže mohou podnikatelé se sídlem v České republice s platným oprávněním k podnikání, kteří si ve stanovenou dobu vyzvednou Bližší podmínky a uhradí nevratný účastnický poplatek.

 

Ministerstvo obrany se zbavuje celé řady osobních i nákladních aut. Kromě klasických značek se v seznamu objevují i například legendární "vejtřasky" v mnoha provedeních, terénní UAZy, lidé si také mohou pořídit přívěsy, vysokozdvižné vozíky, sekačky či křovinořezy.

 

GALERIE: "Technika 2019-1"

1
/
4
Veřejná soutěž „Technika 2019-1“ - 1

Orientační výpis zboží ve veřejné souteži Technika 2019. Detaily a ceny obsahují "Bližší podmínky".

 

"V letošním roce se jedná o první nabídku techniky, u které bude rozhodovat poptávka s nejvyšší nabízenou částkou za jednotlivé kusy," vysvětlil mluvčí ministerstva obrany Marek Vala.

 

Pro účast v soutěži je tedy potřeba nejdříve získat Bližší podmínky, ty jsou zájemcům vystaveny v elektronické podobě po uhrazení poplatku ve výši 500 korun. Po splnění všech náležitostí přijdou Bližší podmínky elektronicky. Poplatek je nutné v tomto případe uhradit do 15. března.

 

Vše je také možné řešit osobně, poplatek je ale v tomto případě 1000 korun. Poštovní poukázku je potřeba si vyzvednout 19. března mezi 10:00 a 11:00 v Sekci nakládání s majetkem ministerstva obrany v pražských Dejvicích. Po předložení dokladu o úhradě poplatku si pak budou moci lidé vyzvednout Bližší podmínky téhož dne na informacích.

 

 

Své nabídky mohou lidé podávat do 16. dubna, písemné oznámení výsledku by pak mělo ministerstvo odeslat do 14. června.

 

"Vybranou techniku si budou moci prohlédnout ve stanoveném termínu v Kostelci nad Labem, v Olomouci nebo v Rančířově u Jihlavy," doplnil Vala.
 

klma TN.cz