Terminátor v Praze

Arnold Schwarzenegger navštívil Prahu. Musel do nemocnice!

Jeden z nejlépe placených herců Hollywoodu Arnold Schwarzenegger je v Praze. Slavný Terminátor nebo Barbar Conan přiletěl s partnerkou Heather v neděli večer. A musel dokonce do nemocnice.

Nesmrtelný hrdina přiletěl do Prahy i se svou přítelkyní a ubytoval se v jednom z nejluxusnějších hotelů. "Pro nás je celebrita každý host, takže mezi tím neděláme žádné rozdíly," řekla televizi Nova Lenka Rogerová ředitelka vztahů s veřejností hotelu Mandarin Oriental.

 

Arnold Schwarzenegger není akční jen ve svých filmech, ani v Praze dlouho neotálel. Hodinu po příjezdu už seděl na večeři s přáteli i partnerkou v restauraci s výhledem na Vltavu. Oblíbený herec na svou sociální síť napsal:

 

"Jedna z mých oblíbených tradic. Projížďka na kole v každém městě po světě je fantastická. Výborné cvičení. A není lepší způsob, jak skloubit zkušenosti, poznat nové místo a setkat se se svými fanoušky."

 

 

A to dodržel i v Praze. Vstával brzy ráno a spolu s přítelkyní a kamarádem se vydali poznávat krásy hlavního města. Jenže vyjížďka se zvrtla. Hercům přítel přímo na Václavském náměstí spadl! Arnold Schwarzenegger neztratil duchapřítomnost a přítele okamžitě doprovodil do jedné z nemocnic.

 

 

"Byl na chirurgické ambulanci s žebry. Pánovi nic nebylo, akorát měl naražená žebra. Takže normálně odešel po svých zpátky," řekli TV Nova v nemocnici, kam slavný herec doprovodil svého kamaráda.

 

Kolem Schwarzeneggera je zkrátka pořád živo. Do Prahy přijel z mnichovského Oktoberfestu. A i tam si to řádně užil. Sám si natočil pravý tuplák a s chutí se do něj pustil.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo, Veronika Petruchová TN.cz