Nehody ve středních Čechách

Auta uklouzla na listí, další se srazila čelně! Jeden mrtvý, sedm zraněných

Eva Pavelková
Eva Pavelková
Aktualizováno 2.11. 2019 15:56
Téma:

Na obchvatu Kolína se čelně srazila dvě osobní auta. Jeden řidič náraz nepřežil, druhého musel s vážným zraněním do nemocnice přepravit vrtulník. Dalších šest lidí se zranilo při dvou nehodách aut, která narazila do stromů zřejmě po uklouznutí na mokrém listí.

Tragickou bilanci má sobota na silnicích ve Středočeském kraji. Smrtelná nehoda se stala kolem půl druhé na obchvatu Kolína, kde se čelně srazila dvě osobní auta. Jeden z řidičů zemřel a zůstal v autě zaklíněný. Druhého záchranáři přepravili vrtulníkem do nemocnice.

 

"Hasiči na místě pomohli s transportem zraněné osoby, zasypali uniklé provozní kapaliny a provedli na vozidlech protipožární opatření. Silnice byla po celou dobu zásahu obousměrně uzavřena a Policie ČR odkláněla veškerou dopravu přes Kolín," oznámili hasiči na facebooku.

 

 

Další dvě nehody se staly na Mladoboleslavsku jen kousek od sebe. Obě navíc měly zřejmě stejnou příčinu - popadané listí na silnici, které po dešti klouže. Oba řidiči s autem narazili do stromu nedaleko obce Ledce.

 

Dohromady se při těchto haváriích zranilo šest lidí. Čtyři z nich záchranáři ošetřili na místě a převezli do nemocnice. Další dva zraněné musel do nemocnice transportovat vrtulník.

 

GALERIE: Nehody ve středních Čechách

1
/
7
Zdroj: HZS Středočeského kraje
Nehody na Mladoboleslavsku - 4 ; Nehoda na Mladoboleslavsku

TN.cz