Tři zranění

Auto dostalo smyk, v zatáčce se srazilo s jiným! Dítě museli oživit

Nehoda u Dolního Bousova
Zdroj: TV Nova
Nehoda u Dolního Bousova
Téma:

Na Mladoboleslavsku se v sobotu ráno čelně srazila dvě auta. Jedno z aut zřejmě dostalo smyk a řidič nad ním ztratil kontrolu. V zatáčce přejel do protisměru, kde se střetl s jiným vozem. Po nehodě byli tři lidé těžce zranění včetně jednoho dítěte.

"Nehoda se stala krátce po deváté hodině na silnici I/16 u Dolního Bousova. Jedno z osobních vozidel zřejmě dostalo v zatáčce smyk a přejelo do protisměru, kde se čelně srazilo s jiným vozem," uvedla policejní mluvčí Jana Dětská.

 

Při nehodě se těžce zranili oba řidiči i jeden nezletilý spolujezdec. "Dva dospělí utrpěli vážná mnohačetná poranění, byli přepraveni do pražských nemocnic. Dítě školního věku nejdříve resuscitovali svědci, poté v oživování pokračovali záchranáři. Resuscitace byla úspěšná," sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

GALERIE: Nehoda u Dolního Bousova

1
/
5
Zdroj: TV Nova
Nehoda u Dolního Bousova - 4

 

Podle informací TV Nova šlo o sedmiletou dívku. Záchranáři ji vrtulníkem transportovali do nemocnice v Hradci Králové. Při odletu ale začala dívka podle informací TV Nova znovu fibrilovat a lékaři ji znovu resuscitovali. Jak je na tom dítě teď, není jasné.

 

 

Silnice zůstává po nehodě uzavřena. Podle webu Ředitelství silnic a dálnic bude omezení na místě platit až do půl druhé odpoledne.

V noci se na Pražském okruhu srazil kamion s autobusem:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz