tragický den na silnicích

Auto na Nymbursku se roztrhlo napůl, řidič neměl šanci přežít

Téma:

K tragické nehodě došlo v sobotu odpoledne na silnici mezi Lysou nad Labem a Starým Vestcem. Srazila se dvě auta, jedno z nich se roztrhlo napůl, řidič neměl šanci přežít. Posádka druhého auta utrpěla těžká zranění.

Strašlivá nehoda dvou aut se stala u Lysé nad Labem. Při tragédii přišel o život řidič jednoho z vozů, podle agentury AKTU.cz mířil na tunningový sraz, případně se z něj vracel. Nárazem se auto roztrhlo napůl. Trosky vozu od sebe byly několik desítek metrů. Na druhém autě pak zůstaly dveře na přední kapotě. Policisté ani hasiči předtím nic podobného prý neviděli.

 

Ve druhém autě cestovali podle středočeské policie muž a žena. Ženu musela záchranná služba transportovat do nemocnice letecky, muže převezli záchranáři do nemocnice sanitkou. U řidiče policie vyloučila požití alkoholu před jízdou.

 

GALERIE: Smrtelná nehoda u Lysé nad Labem

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Smrtelná nehoda u Lysé nad Labem

 

Dnešek byl na českých silnicích opravdu tragický. Kolem jedné hodiny odpoledne u Nové Včelnice na Jindřichohradecku ve směru na Kamenici nad Lipou havarovala Škoda Fabia. Devětatřicetiletý řidič vozidla pravděpodobně nezvládl řízení. 

 

GALERIE: Řidič na Jindřichohradecku narazil do stromu, spolujezdec zemřel

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Řidič na Jindřichohradecku narazil do stromu

 

"Dostal se s vozidlem mimo komunikaci, narazil do stromu, převrátil se přes střechu a skončil mimo silnici. Po dopravní nehodě zemřel na následky svých zranění spolujezdec. Řidič utrpěl lehká zranění," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová. Spolujezdci bylo 66 let. Nikdo další v autě nebyl. Přesné příčiny nehody policisté vyšetřují.

mj TN.cz