Dva těžce zranění

Auto narazilo do sloupu, spolujezdec zemřel! Další muž bojuje o život

Eva Pavelková
Eva Pavelková
7.3. 2020 17:14
Téma:

Nejméně jednu oběť si vyžádala dopravní nehoda v Chlumčanech na Plzeňsku. Řidič vyjel ze silnice a narazil do sloupu poblíž železniční trati. Jeden ze spolujezdců na místě zemřel, další a také řidič utrpěli vážná zranění. Šlo zřejmě o cizince.

Nehoda se stala v sobotu krátce před třetí hodinou odpoledne v Chlumčanech nedaleko železničního přejezdu. "Řidič s vozidlem Peugeot 307 z dosud nezjištěných příčin narazil do sloupu osvětlení u železniční trati," popsala policejní mluvčí Hana Kroftová.

 

V autě jeli tři muži, podle policie nejspíš všichni cizí národnosti. Jednomu ze spolujezdců už záchranáři nedokázali pomoci, na místě podlehl těžkým zraněním, které při havárii utrpěl. Další spolujezdec a také řidič skončili v nemocnici.

 

"Muže ve věku zhruba 30 let s těžkými zraněními transportovali záchranáři vrtulníkem na urgentní příjem fakultní nemocnice Lochotín," sdělila mluvčí záchranářů Mária Svobodová s tím, že lékaři museli zraněného připojit na umělou plicní ventilaci. Šlo zřejmě o řidiče auta.

 

 

I třetí, 25letý muž utrpěl vážná zranění a záchranáři ho sanitkou převezli do nemocnice na Lochotíně. Byl při vědomí. "Prozatím byl ztotožněn pouze jeden ze zraněných," doplnila policejní mluvčí.

 

Vyšetřování nehody si převzali kriminalisté, kteří na místě zasahují spolu s dopravními policisty. Přesnou příčinu úmrtí jednoho z mužů určí nařízená soudní pitva. "Místo je průjezdné se zvýšenou opatrností," dodala Kroftová kolem půl páté odpoledne.

 

GALERIE: Nehoda u Chlumčan

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Nehoda u Chlumčan - 1

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz