Zůstal zaklíněný

Auto po nárazu do stromu pohltily plameny, řidička ve vraku nepřežila!

Petr Zelený
Petr Zelený
28.8. 2020 16:05
Téma:

Hasiči, policisté i zdravotníci vyjížděli v pátek po poledni k tragické nehodě osobního auta mezi Chlumínem a Hostínem u Vojkovic na Mělnicku. Vůz začal po nárazu do stromu hořet, zaklíněná řidička v jeho troskách zahynula.

"Nehoda nám byla hlášená po 13. hodině. Havarované auto začalo po nárazu do stromu hořet, uvnitř zůstal jeden zaklíněný člověk," upřesnila na dotaz TN.cz před páteční 16. hodinou mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

 

Doplnila, že k hořícímu autu vyjížděly celkem tři jednotky hasičů - dvě profesionální a jedna dobrovolná. Přesto bylo pro uvězněnou řidičku pozdě, zemřela.

 

 

"Záchranáři bohužel dotyčnému člověku nedokázali pomoci, přivolaný lékař pouze konstatoval smrt. Na místě přistál také vrtulník, který se posléze vracel na základnu prázdný," popsala mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

 

"Vyšetřovatel žádá svědky nehody, ale i řidiče, kteří kolem 13:10 projížděli kolem a mohli by svými poznatky pomoci zmapovat i situaci před nárazem, aby se přihlásili na linku 158. Také žádáme řidiče, kteří mají v autě palubní kameru, aby záznam z ní poskytli vyšetřovateli," prosí policejní mluvčí Michaela Nováková.

 

GALERIE: Auto na Mělnicku po nárazu do stromu vzplálo, řidič zemřel

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Auto začalo po nárazu do stromu hořet, řidič zemřel - 4

TN.cz