tragická nehoda

Auto po nárazu do stromu pohltily plameny, řidič zůstal zaklíněný uvnitř

Tragická nehoda u obce Králíky
Zdroj: Policie ČR
Martin Klícha
Martin Klícha
8.6. 2020 22:51
Téma:

Tragicky skončila nehoda u obce Králíky, kde v noci na pondělí narazilo osobní auto do stromu. Škoda Felicia začala po nehodě hořet. Plamenů si všimli projíždějící policisté, kteří začali vůz okamžitě hasit. Uvnitř pak našli zaklíněného řidiče, totožnost určí až pitva a vyšetřování.

Auto havarovalo v katastru obce Králíky kolem půlnoci. Řidič jel od Petrovic a těsně před obcí Podliby podle policie pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a při projetí pravotočivé zatáčky přejel do protisměru, kde v příkopu narazil do stromu.

 

"Krátce před 00:30 si hořícího vozidla všimla právě projíždějící hlídka policistů. Ti auto začali hasit a na místo přivolali hasiče, kteří požár dohasili. Poté se v autě našel zaklíněný řidič, u něhož lékař zkonstatoval smrt a nařídil soudní pitvu," sdělila mluvčí policie Iva Kormošová.

 

Totožnost řidiče zatím není známá, určí ji až další znalecké zkoumání. Škoda byla vyčíslena na celkem 17 tisíc korun.

 

 

"Přesná příčina havárie je v šetření hradeckých policistů. Ti vyzývají svědky, kteří by mohli k nehodě nebo aspoň k požáru podat jakoukoliv informaci, aby zavolali na linku 158," doplnila Kormošová.

TN.cz