bizarní nehoda

Muži měli být celou noc zaklínění v autě v potoce. Tvrdili, že řídí člun

Auto po nehodě skončilo v potoce - 4
Zdroj: ZZS Středočeského kraje
Po nehodě na Mladoboleslavsku auto skončilo v potoce
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 18. 10. 2020
Téma:

Na Mladoboleslavsku se stala neobvyklá nehoda, při které auto se dvěma muži skončilo v potoce. Podle jejich výpovědi k tomu mělo dojít už v sobotu večer, ve voze tak zůstali zaklínění celou noc. Záchranáři je tam našli ráno podchlazené. Muži navíc tvrdili, že řídí člun. Korunu podivnému případu nasadil pozitivní test na drogy.

"Dnes byl v devět hodin operačnímu středisku nahlášen nález osobního vozidla na Mladoboleslavsku, které bylo v bahnitém potůčku zhruba tři metry pod vozovkou," informovali v neděli středočeští záchranáři. Na místo vyrazily dvě sanitky a lékař ve vozidle rendez-vous. 

 

To ještě nikdo ze záchranářů netušil, že jedou k velmi neobvyklému případu. V havarovaném autě byli dva podchlazení muži s lehkými zraněními, kteří jevili známky intoxikace. Policejní mluvčí Martina Fejfarová redakci TN.cz potvrdila, že provedli řidiči test na drogy, který vyšel pozitivně.

 

 

To by vysvětlovalo, proč si muži mysleli, že řídí člun, jak sdělili záchranářům. Ve výpovědi na místě také uvedli, že k nehodě došlo už v sobotu večer. Bahnitou strouhou se pokoušeli projet, to se jim ale nepovedlo.

 

Nemohli se z auta navíc dostat ven, takže v něm zřejmě přečkali celou noc. "Byli ve voze zaklínění, oba při vědomí. Hasiči museli provést vyprošťovací práce," řekla Fejfarová. Posléze je záchranáři na místě ošetřili a po zajištění tepelného komfortu je převezli do mladoboleslavské nemocnice.

 

GALERIE: Na Mladoboleslavsku skončilo auto v potoce

1
/
4
Zdroj: ZZS Středočeského kraje
Auto po nehodě skončilo v potoce - 4

TN.cz