tragédie v brně

Auto se po nárazu vymrštilo na sloup, řidič (22) neměl šanci přežít

Smrtelná dopravní nehoda v obci Oleška - 6
Zdroj: AKTU.cz
Ilustrační foto
Téma:

Tragická dopravní nehoda se stala v noci z pátku na sobotu v Brně. Srazila se tady dvě osobní auta. Jeden z řidičů kolizi nepřežil, tři další lidé skončili v nemocnici.

Nehoda se stala minutu po půlnoci na křižovatce ulic Štefánikova a Šumavská. Srazila se tady dvě osobní auta a následky byly tragické.

 

"Vozidlo Mercedes bylo po nárazu vymrštěno na sloup veřejného osvětlení. Dvaadvacetiletý řidič tím utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," uvedla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. 

 

Jeho tři spolujezdci skončili v nemocnici. Ve druhém vozidle jel řidič se dvěma spolujezdci, ti naštěstí vyvázli bez zranění. "Řidič alkohol před jízdou nepil a ani nebyl pod vlivem drog," dodala mluvčí.

 

 

Kvůli nehodě byla silnice uzavřena až do čtvrté hodiny ráno. Přesná příčina a míra zavinění je předěmtem dalšího šetření.

 

U události zasahovali také brněnští hasiči ze stanic Lidická a Líšeň, kteří vyprostili 3 osoby a předali je do péče záchranářů. Dále odpojili akubaterie, provedli protipožární opatření na vozech a uklidili uniklé provozní kapaliny.

Související témata:
mom TN.cz