Obrovská tragédie

Auto s dítětem se rozjelo z kopce, žena ho chtěla zastavit, vůz ji zabil

Obrovská tragédie se odehrála v sobotu odpoledne v Kamenickém Šenově na Liberecku. Řidičce se v kopci samovolně rozjelo zaparkované auto s malým dítětem na zadním sedadle. Při pokusu o zastavení vozidla došlo ke kolizi, při které auto ženu přimáčklo ke stromu.

O tragické události informovala na webu Policie České republiky mluvčí Libereckého kraje Vlasta Suchánková. Dvaatřicetiletá řidička v Kamenickém Šenově zaparkovala s vozem Ford Explorer, ve kterém měla na zadním sedadle nezletilé dítě v kopci a na chvíli se vzdálila. Auto se následně samovolně rozjelo a začal couvat.

 

"Žena se okamžitě pokoušela vytáhnout ze zadních sedadel dítě a současně se svépomocí snažila auto zastavit. Na to ale neměla dostatek sil a vlastní vůz ji přimáčkl na strom," popsala kolizi mluvčí Vlasta Suchánková.

 

 

Podle jejích slov mladá žena přitom utrpěla velmi vážná poranění, kterým bohužel na místě podlehla. "Nezletilé dítě je v pořádku, rodině zemřelé ženy, která byla na místě tragédie, se věnoval policejní psycholog," doplnila mluvčí.

 

Policisté nyní budou zjišťovat, proč a za jakých okolností se zaparkované vozidlo dalo do pohybu.

bar TN.cz