Rozbití okýnka

Auto se zamklo s miminkem i klíči uvnitř! VIDEO dramatické záchrany

Eva Pavelková
Eva Pavelková
Aktualizováno 12.11. 2019 13:58
Téma:

Dramatickou situaci prožila v Praze žena, která omylem zabouchla dveře od auta a to se uzamklo. Uvnitř zůstaly klíče, její osobní věci i spící miminko. Pomohly až strážnice, které se do auta dostaly oknem. Děťátko se ani nevzbudilo.

Žena v pondělí po poledni zaparkovala u základní školy na Pankráci. Z auta vystoupila, dveře se ale nedopatřením zavřely. Auto se pak samo zamklo a uvnitř kromě malého miminka na předním sedadle zůstaly i klíče, mobilní telefon a další osobní věci maminky.

 

Ta naštěstí dokázala zachovat chladnou hlavu a požádala o pomoc dvě strážnice, které u školy hlídkovaly. Přestože si žena nepamatovala telefonní číslo partnera, strážnice ho dokázaly s pomocí policejního oddělení vyhledat.

 

Drama ale pokračovalo, protože ani muž neměl náhradní klíče od auta. "Čas neúprosně ubíhal. Rozrušená žena nakonec požádala strážnice o rozbití okénka," popsala pražská městská policie na facebooku.

 

 

 

Jedna ze strážnic vysklila zadní okénko na straně řidiče, dveře se ale ani zevnitř nepodařilo otevřít. Žena zákona se proto protáhla okýnkem a z palubní desky podala klíče od auta. "Na šťastnou maminku v autě čekalo stále spící nezraněné miminko," dodala městská policie.

TN.cz