Dopravní nehoda

Auto srazilo malého cyklistu (7). Chlapec je vážně zraněný

Téma:

Srážku auta s malým cyklistou vyšetřují policisté v České Lípě. Došlo k ní ve Stráži pod Ralskem na cyklostezce, která je součástí silnice. Chlapec utrpěl těžká zranění, skončil v pražské motolské nemocnici

K nehodě došlo v pondělí pozdě odpoledne. Do obce Noviny přijížděl ke křižovatce s ulicí Mimoňskou sedmiletý školák. Chlapec jel po cyklostezce, která v jednom místě vede přes silnici. V té chvíli došlo ke střetu.

 

Řidič červené Fabie auto už nestihl zastavit a následoval náraz, který sedmiletého školáka těžce zranil. Dispečink záchranné služby na místo vyslal vrtulník, který chlapce transportoval na urgentní dětský příjem do motolské nemocnice.

 

"Viděli jsme to ze zahrádky. Akorát víme, že tam nějaká červená fabie srazila malýho klučinu na kole. Měl tedy ošklivá zranění," řekla TV Nova svědkyně Petra Šedinová.

 

 

Nehodu potvrdil i policejní mluvčí Vojtěch Robovský. "Nezletilá osoba byla s těžkými poraněními transportována do nemocnice v Motole. Příčinu této dopravní nehody vyšetřují dopravní policisté z České Lípy," uvedl policejní mluvčí.
 

vbo, Ivan Berka TN.cz