Ironie osudu

Auto u zastávky smetlo školačku (†12). Jel v něm její otec!

Abbie srazilo auto s jejím otcem - 3
Zdroj: facebook, Abbie McLaren, Caroline Kennedy
Abbie zemřela krutou ironií osudu
Téma:

Krutou ironií osudu zemřela 12letá školačka ze Skotska. Dívka se vracela domů, jakmile ale vystoupila z autobusu, smetlo ji auto. Tragédie je o to větší, že na sedadle spolujezdce v něm jel její otec.

Abbie McLarenová se v úterý vracela domů ze školy, když ji ve skotském Motherwellu kolem čtvrté odpoledne po výstupu z autobusu srazilo auto. Záchranáři ji rychle přepravili do nemocnice v Glasgow, lékaři už jí ale pomoct nedokázali. Informuje o tom portál The Sun.

 

Po dvou dnech vyšlo najevo, že v autě, které 12letou dívku smetlo, jel také její otec. "Muž ze sedadla spolujezdce vyběhl ven, jakmile auto zastavilo, a běžel k místu, kde ležela ta dívka. Řidič se vydal k místě srážky a pořád křičel 'zná někdo první pomoc'," popsal svědek.

 

Aby se ke školačce dostali záchranáři, musel jeden ze sousedů přeparkovat své auto, které bylo při nehodě také poškozeno. "To auto je mi úplně ukradené. Zemřel tu mladý člověk a jeho rodina bude v hrozném stavu. Ta scéna byla opravdu děsivá," prohlásil.

 

 

GALERIE: Abbie srazilo auto s jejím otcem

1
/
4
Zdroj: facebook, Abbie McLaren, Caroline Kennedy
Abbie srazilo auto s jejím otcem - 3

 

Na místě neštěstí vznikl do rána improvizovaný pomníček. Lidé k němu kladou květiny, zapalují tu svíčky a posílají zesnulé dívce dojemné vzkazy. "Doufám, že se tam nahoře bavíš, tancuješ a seš šťastná," stojí v dopisu, podepsaném "nejlepší kamarádka".

 

 

O svém utrpení promluvila také dívčina babička Caroline Kennedyová. "Ani nedokážu vyjádřit, jak se cítím. Naše drahá vnučka Abbie od nás odešla tak mladá a krásná. Nechť se o ni postarají andělé, bude nám chybět. Část našich srdcí zemřela také," napsala na facebook.

epa TN.cz